Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konferencē rīt uzņēmēji mudinās jauniešus sākt biznesu reģionos

Lai mudinātu un iedrošinātu jauniešus iesaistīties biznesā un attīstīt uzņēmējdarbību reģionos, uzņēmēji no dažādām nozarēm Jelgavā piedalīsies konferencē «Uzrāviens», kuras mērķauditorija ir jaunie uzņēmēji un līderi. Konferenci jau piekto gadu organizē organizācija «Junior Chamber International (JCI) Latvia», bet šogad pirmo reizi tās notiks arī reģionos. Pirmā no tām – rīt Jelgavā.

«Valsts stabilitātes un ekonomikas izaugsmes garants ir enerģiski, inovatīvi un aktīvi sabiedrības locekļi, kas rada jaunas idejas, dibina uzņēmumus, veido jaunas darba vietas un dod pozitīvu pienesumu valsts tautsaimniecībai,» saka Kristīne Saldūksne, «JCI Latvia» viceprezidente, un piebilst – Latvijas jauno uzņēmēju iniciatīva un drosme ir īpaši svarīga šī brīža ekonomiskajā situācijā. Konferenču ietvaros jau esošie uzņēmēji motivēs topošos uzņēmējus pieņemt lēmumu par uzņēmējdarbības sākšanu un sniegs padomus par to, kas jāņem vērā, sākot saimniecisko darbību.22. martā Jelgavā ar savu uzņēmējdarbības pieredzi dalīsies Lelde Sotniece, SIA «Rozīne» Skrīveru mājas saldējums,    Raimonds Biedrītis, SIA «BBFactory», Ilgvars Rukers, «Radio 101», Ansis Līpenītis, SIA «Efumo». Konferences otrajā daļā jaunie un topošie uzņēmēji dzirdēs atbildes uz tādiem svarīgiem jautājumiem kā: kur atrast atbalsta iespējas uzsākot uzņēmējdarbību, par to stāstīs Laura Saulīte, Hipotēku bankas Bauskas filiāles Aizdevumu daļas vadītāja un Dace Strautkalne, Zemgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra konsultante ES fondu jautājumos. Kā pareizi nodefinēt mērķus, stāstīs Aldis Zauls, SIA «Outdoor Latvia» mācību vadītājs, bet par veiksmīgas pārdošanas nosacījumiem padomos dalīsies Dans Haberlings, «Microsoft Latvija» klientu attiecību vadītājs. Konferences mērķauditorija ir jaunie uzņēmēji, potenciālie uzņēmēji, vadītāji, studenti, «JCI Latvia» biedri un interesenti. Konference «Uzrāviens» ir «JCI Latvia» bezpeļņas projekts un ieguldījums Latvijas ekonomikas attīstībai. JCI misija ir veidot un palīdzēt veidoties globālajai sabiedrībai, piedāvājot iespēju jauniem cilvēkiem pilnveidot sevi, attīstīt līdera spējas, sociālo ieinteresētību un atbildību, uzņēmējdarbību un sadarbību ar līdzcilvēkiem, radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.Konference Jelgavā risināsies Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas