Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā «Dipadu - dapadu» atkal uzvar 1.ģimnāzija 2

Trešdien Jelgavas skolēnu dome 1.ģimnāzijā rīkoja erudītu konkursu «Dipadu - dapadu» ar devīzi «Mēs vienu dienu bez elektrības!?.», un tajā otro gadu pēc kārtas uzvarēja minētās mācību iestādes audzēkņi.

Konkursā piedalījās sešas pilsētas skolu komandas - Spīdolas ģimnāzija, Valsts ģimnāzija, Vakaru maiņu vidusskola, 4.vidusskola, 6.vidusskola un mājinieki - 1.ģimnāzija. Katrā komandā bija jābūt četriem skolēniem un diviem skolotājiem. Dalībnieki atbildēja uz intelektuāliem un āķīgiem jautājumiem par vidi, sportu, kultūru un mākslu, Jelgavas vēsturi, politiku un notikumiem pasaulē, piemēram - ar kādu sporta veidu nodarbojas Ilmārs Bricis, kurā gadsimtā pirmo reizi minēts Jelgavas (toreiz vēl Mītavas) vārds un citiem. Savukārt skolotāju un direktoru atraktivitāte tika pārbaudīta «Mēmajā šovā».Katra komanda konkursam bija sagatavojusi mājas darbu - priekšnesumu par tēmu «Mēs vienu dienu bez elektrības!?.». Par labāko mājas darbu ciemiņi no Pasaules Dabas Fonda izvēlējās Jelgavas 4.vidusskolas sagatavoto priekšnesumu.Savukārt «Dipadu - dapadu» ceļojošā balva - zirdziņš uz vēl vienu gadu palika uzvarētāju - 1.ģimnāzijas pārstāvju - glabāšanā Savukārt par visjautrāko skolotāju komandu tika atzīta Spīdolas ģimnāzijas vienība. Tā kā arī šogad uzvaras laurus plūca 1.ģimnāzija, nākamgad «Dipadu - dapadu» notiks turpat.Konkursa noslēgumā Pasaules Dabas Fonda pārstāvji stāstīja par klimata izmaiņu ietekmi uz apkārtējo vidi un to, kā ikdienā varam būt draudzīgāki dabai. Akcijā «Zemes stunda», kuras laikā 28.martā no pulksten 20.30 visi uz vienu stundu tiek aicināti izslēgt elektrību, piedalīsies 2700 pilsētu no 84 pasaules valstīm. Akcijā piedalīsies arī mūsu pilsēta, izslēdzot Jelgavas pils fasādes un pilsētas dievnamu ārējo apgaismojumu, kā arī pilsētas ielu gaismas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

pīrādziņš

hi-hi... tik aktīvi un smuki jaunieši piedalās..... PATĪK! :*

pirms 11 gadiem, 2009.03.25 20:39

Vietējās ziņas