Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā par LLU saukli uzvarētāja nav 2

Bez uzvarētāja noteikšanas noslēdzies Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sabiedrisko attiecību daļas izsludinātais konkurss par labāko augstskolas saukli, kurā piedalījušies septiņi autori - studenti un mācībspēki, piedāvājot 15 saukļu variantus.

Kā vēsta augstskolas portālā publicētā informācija, aktīvākie saukļu domātāji bijuši no Lauku inženieru fakultātes - divi studenti un divi mācībspēki. Tāpat saukļus iesūtījuši Sociālo zinātņu, Meža un Ekonomikas fakultāšu pārstāvji.«Visi Latvijas studenti - savienojieties LLU!» šādu saukli piedāvā Lauku inženieru fakultātes Vides un ūdenssaimniecības katedras lektors Valdis Vircavs, «LLU - Latvijas tautas augšupejai!» - šādu ideju iesaka Lauku inženieru fakultātes Arhitektūras un būvniecības katedra asociētais profesors Ēriks Tilgalis. Savukārt Ekonomikas fakultātes Grāmatvedības un finanšu katedras docente Inguna Leibus piedāvā sekojošu priekšlikumu - «LLU - lauku labklājībai un uzplaukumam!».«LLU - un kur tad tu?» - šīs idejas autors ir Meža fakultātes 2.kursa students Edgars Rudzātis, «LLU - te Latvijas nākotne top!» - iesaka Lauku inženieru fakultātes 3.kursa studente Līga Ludzīte, savukārt LIF trešā kursa studente Daina Roga izdomājusi saukli «LLU - zinību kapacitāte».Kā norāda konkursa rīkotāja, sabiedrisko attiecību speciāliste Lauma Ziemeļniece, iesūtītie saukļi turpmāk tiks izmantoti LLU reprezentācijas materiālos un profesionālās orientācijas pasākumos, veidojot augstskolas tēlu.«Konkursa mērķis bija iesaistīt augstskolas studentus un darbiniekus LLU tēla veidošanā, un jauki, ka piedalījušies gan studenti, gan pasniedzēji. Rezultātus vērtēju ļoti pozitīvi,» komentē konkursa rīkotāja, aicinot arī turpmāk piedalīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar augstskolas vārda atpazīstamību Latvijā.Šajā konkursā labākā saukļa autors netika noteikts, un visi dalībnieki saņēma veicināšanas balvu - ielūgumu divām personām uz Valentīna dienas balli.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

tomātiņš

kādi uzvarētāji,nūģu bars vien ir

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 22:30

BebruCels

Viņi visi ir uzvarētāji un ieguvēji!
Malači!

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 09:52

Vietējās ziņas