Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss lasītājiem un bibliotekāriem

No 2.marta līdz 30.martam Latvijas bibliotēkās sadarbībā ar laikrakstu «Latvijas Avīze» norisināsies konkurss «Nāc uz savu bibliotēku un atrodi meklēto!», kurā galvenās balvas būs divas videokameras «Panasonic SDR-H250EP-S» un divas ceļazīmes uz Starptautisko Bibliotēku apvienību federācijas (IFLA) ikgadējo konferenci, kas notiks 23. - 27.augustā Milānā.

Konkursā tiek aicināti piedalīties lasītāji un bibliotekāri no visām Latvijas bibliotēkām. Iesaistīties konkursā un izstāties no tā var jebkurā brīdī - pēc paša dalībnieka ieskatiem. Konkurss norisināsies divās kategorijās - erudīcijas sacensībā, kur internetā būs jāmeklē atbildes uz jautājumiem, un bibliotekāru profesionalitātes un prasmes pārbaudē iesaistīt bibliotēku lasītājus jauno tehnoloģiju izmantošanā. Abās kategorijās sacensība būs nesaistīta, būs atsevišķi uzvarētāji un balvas. Šāds pasākums tiek organizēts, lai popularizētu bibliotēku apmeklēšanu, pastāstītu par iespējām, kādas lasītājiem piedāvā Latvijas publiskās bibliotēkas, par bezmaksas elektroniskajiem resursiem, kā arī lai veicinātu datu bāžu apgūšanu un izmantošanu.Konkursu organizē «Lursoft IT» un valsts aģentūra «Kultūras informācijas sistēmas». Uzvarētāji tiks apbalvoti 15.aprīlī Latvijas bibliotekāru 10.kongresā.Sīkāku informāciju var saņemt pie Maijas Orupas (tālrunis: 67844298 e-pasts: maija@lursoft.lv).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas