Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Krāsainās Lieldienas Tērvetes dabas parkā

Lieldienās, 21. un 22. aprīlī, “Latvijas valsts mežu” (LVM) dabas parkā Tērvetē norisināsies pirmais sezonas pasākums “Krāsainās Lieldienas”. Līksmosim, gavilēsim, priecāsimies un radoši darbosimies kopā ar atraktīvajiem pasaku tēliem un baudīsim Lieldienu tradīcijas, aicina LVM dabas parka Tērvetē informācijas centrs.

21. aprīlī Rūķu sētā no pulksten  11 līdz 16 jautra darbošanās kopā ar Rūķu saimi “Oliņ boliņ!” un folkloras kopu “Ceļteka”, pavasara vēstnešu meklēšana pumpuru olimpiādē. Mazi un lieli dabas draugi aicināti iepazīties ar Rūķus sētas pūkainajiem iemītniekiem garaušu modes skatē. Garauši LVM dabas parkā Tērvetē viesojas sadarbībā ar Codes pagasta “Trušu pilsētiņu”.

Rūķu pilsētā “Čiekurē” no pulksten 12 līdz pulksten 16 saimniekos nerātnais Zaķis un aicinās spēkoties īpašajās garaušu sporta stafetēs. Veselībai un spēkam nepalaid garām pūpolpērienu pie ugunskura! Savukārt no pulksten 14 līdz 15 Lielās dienas sadziedāšanās ar folkloras kopu “Leimaņi”.

22. aprīlī Rūķu sētā no pulksen 12 līdz 17 radoša darbošanās “Izveido pats!” un zinības kopā ar Rūķu saimi “Lielā laika dabas stāsti”.  Bet pulksten 13 gan lieli, gan mazi dabas draugi aicināti uz Lielās dienas muzicēšanu kopā ar rūķiem. Ieeja pasākumā ar LVM dabas parka Tērvetē biļetēm.

Lieldienās pašus aktīvākos un bezbailīgākos, iepriekš piesakoties pa tālruni  29944079, gaidīs Tērvetes Gaisa taku instruktori, piedāvājot pārbaudīt spēkus virvju trošu ceļā  līdz 10 metru augstumā. Par Tērvetes Gaisa taku apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi no ieejas maksas LVM dabas parkā Tērvetē.

Vairāk informācijas (www.facebook.com/gaisatakas/).

Sākot tūrisma sezonu, Lieldienās durvis vērs Tērvetes tauriņi. Te varēs skatīt tropu tauriņu krāšņumu, ielūkoties to pārvērtību procesā, iepazīt bruņurupučus un citus tropu mājas iemītniekus. Tērvetes tauriņi atrodas pie LVM dabas parka Tērvetē autostāvvietas. Par Tērvetes tauriņu apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi.

Vairāk informācijas: pa tālruni 29353571 (www.facebook.com/tervetestaurini/ vai tervetestaurini.lv).

Īsteni dabas mīļotāji, lai pagarinātu pastaigu  dabā un izzinātu tūrisma jaunumus, aicināti tepat netālu no dabas parka Tērvetē, Lietuvas pierobežā, Žagarē atklāt un izstaigāt garāko purva laipu taku Lietuvā - apaļus sešus kilometrus Mūšu tīreļa dabas takā. Mūšu tīrelis ir viens no izcilākajiem Žagares reģionālā parka ainavu elementiem. Koordinātas dabas takai - 56° 13' 11", 23° 15' 46.8".

Vairāk informācijas: pa tālruni 28309394; tervete@lvm.lv, www.mammadaba.lv

www.facebook.com/ LVMdabasparksTervete

Foto: publicitātes

 

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas