Krišjāņa Barona ielas rekonstrukcija izmaksās trīsreiz mazāk 4

Jelgavas pilsētas pašvaldības konkursā par Krišjāņa Barona ielas rekonstrukciju uzvarējusi AS «Ceļu pārvalde» no Rīgas, apņemoties posmu no Jāņa Asara ielas līdz Vecpilsētas ielai rekonstruēt par trīsreiz zemākām izmaksām.

Kā liecina Iepirkumu uzraudzība biroja (IUB) informācija, Jelgavas pašvaldība Kr.Barona ielas rekonstrukcijai posmā no J.Asara ielas līdz Vecpilsētas ielai bija paredzējusi 244 077 latus, neskaitot PVN. AS «Ceļu pārvalde» to apņēmusies veikt par 67 431 latu.Kr.Barona ielas rekonstrukcija tiks īstenota ar Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu saistībā ar iepriekš apstiprināto Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu «Jelgavas vecpilsētas atjaunošana un pielāgošana tūrisma attīstībai».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

micro

"vietējie" mūsu valstī nevar būt par atskaites punktu, jo dažkārt sanāk pat lētāk vedot resursus no citas valsts.

Ja uzņēmums spēj izpildīt konkursa nosacījumus, veicot darbus ar noteiktu kvalitāti, tad ziepēs "vietējos"! Es agrāk domāju, ka vienmēr ir jāatbalsta savējie ražotāji, bet, vienkārši sakot, bieži tie ir tādi mantkārīgi cūķi.

Ir jāsaprot, ka pircējs pasūta mūziku, nevis otrādi, kā tas bija treknajos gados.

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 09:02

Beidzot Kulk un citi Jelgavas kabatas zēni, būs palikuši bez kapeikas, lai dzīvo par to naudu ko izsaimniekoja cenas uzgriežot treknajos gados, itkā godīgos iepirkumos vinējuši.

pirms 11 gadiem, 2009.10.21 22:58

nuuuu

ja jau pat vietējie, kuriem visi nepieciešamie resursi ir uz vietas nevar konkursu vinnēt, tad jājautā - no kā to ielu taisīs šis uzņēmums....brāķis ar garantiju....bet papīri tīri...

pirms 11 gadiem, 2009.10.21 20:59

Vietējās ziņas