Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Kulk» labo brāķi Pulkveža O.Kalpaka ielā 5

Pēc maijā veiktajiem kanalizācijas cauruļu nomaiņas darbiem Pulkveža O.Kalpaka ielā pāris vietās atklājušies iesēdumi no jauna uzklātajā asfaltā, tādēļ darbu veicēja firma tos šodien labo.

Kā «Ziņām» pastāstīja SIA «Kulk» ražošanas direktors Artūrs Ošenieks, iesēdumi atjaunotajā ielas posmā radušies ap kanalizācijas akām: «Atzīstam, ka tā ir mūsu vaina, tādēļ garantijas laikā par uzņēmuma līdzekļiem brāķi labojam.» Lai iesēdumus izlīdzinātu, divās vietās izfrēzēts asfalts un akurāti ieklāts jauns. Pavasarī jau ziņots - lai rastu risinājumu vairāku dārzu applūšanas problēmai, maijā tika nolemts noņemt pirms dažiem gadiem no jauna uzklāto asfaltu Pulkveža O.Kalpaka ielā. Pēc ūdens apgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstības projekta pirmās kārtas noslēguma pirms pāris gadiem Pulkveža O.Kalpaka ielas privātmāju īpašnieki nopriecājās, ka beidzot ierīkota kārtīga saimnieciskās kanalizācijas sistēma. Taču dažās mājās prieks izrādījās īslaicīgs, jo pirmajās lielākajās pavasara lietusgāzēs jau 2007.gadā viņu dārzi applūda ar šķidrumu, kas pacēlās no kanalizācijas aku vākiem.Dienesti vairākkārt centušies atrast šo nebūšanu iemeslus, taču veiksmīgs risinājums netika rasts. Pavasarī speciālisti pieļāva, ka zem Pulkveža O.Kalpaka ielas ierakta pārāk tieva caurule, tādēļ lielāku lietavu laikā tā nespēj aizvadīt notekūdeņus un kanalizāciju, kā dēļ savukārt applūst dažu privātmāju dārzi.Pēc veiktajiem cauruļu nomaiņas darbiem šovasar «Ziņas» nav saņēmušas sūdzības no Pulkveža O.Kalpaka ielas iedzīvotājiem, tādēļ pieļaujams, ka problēma atrisināta.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Super!

Pēc maijā (!) veiktajiem kanalizācijas cauruļu nomaiņas darbiem atklājušies iesēdumi no jauna (!) uzklātajā asfaltā !

pirms 11 gadiem, 2009.08.21 18:58

Un tā tik turpinām: izturēs 2 gadus, labi, neizturēs - ķap-ļap pa garantiju. Lai dzīvo banānu republika!

pirms 11 gadiem, 2009.08.21 15:54

Brāķi

Un kā ir ar Kazarmes ielu no Meiju cela lidz Lapskalna ielai? Tur pa vidu Kārlja un Viestura ielas - tās vispār pilsētai vajag?

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 19:46

eat

īss bija tas prieks par jaunu asfaltu!
tipiski Jelgavai. riebjas! nekas.. vēl mazliet un čau rasma!

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 18:32

HALTURA!!!!
A chto za pokritie na ul.Viestura???
Kak mozhno tak rabotatj!

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 16:21

Vietējās ziņas