Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labdarības koncertā saziedoti 5213,49 lati

Svētdien pilsētas kultūras namā notikušajā tradicionālajā Kristus ciešanu laika ekumēniskajā labdarības koncertā saziedoti 5213,49 lati, un šī summa tiks sadalīta piecu Jelgavas ģimeņu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem veselības uzlabošanai.

Kā atgādina pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, ar ziedojumiem atbalstīs piecpadsmitgadīgo Aneti Kociņu, deviņgadīgo Dmitriju Šibilkinu, astoņgadīgo Vladimiru Koroļovu, četrgadīgo Gabrielu Morozu un trīsgadīgo Robertu Baļu.Kristus ciešanu laika ekumēniskajā labdarības koncertā «Būt par stikliņu dievnama logā», ko organizēja Jelgavas pašvaldība, pašvaldības aģentūra «Kultūra» sadarbībā ar tradicionālajām reliģiskajām konfesijām, uzstājās dziedātāji un mūziķi no tradicionālajām konfesijām: Sv.Annas ev.luteriskās draudzes, Sv.Vienības ev.luteriskās draudzes, Romas katoļu draudzes, Baptistu draudzes, kā arī Sv.Annas un Simeona pareizticīgo draudzes.Līdzekļi tika vākti arī draudzēs, pilsētas iestādēs un organizācijās, kā arī individuāli. Akcijas organizētāji īpaši pateicas Jelgavas pilsētas augstākā apbalvojuma «Goda zīme» saņēmējam Jānim Bunkšam, kurš bērniem ziedoja saņemto naudas balvu.Pateicība tiek izteikta arī Sv.Annas ev.luteriskās draudzei, Sv.Vienības ev.luteriskās draudzei, Jelgavas Romas katoļu draudzei, Jelgavas Baptistu draudzei, kā arī Sv.Annas un Simeona pareizticīgo draudzei, Jelgavas pašvaldības iestāžu un uzņēmumu darbiniekiem, īpaši izglītības iestādēm, kā arī B.Rivžai, A.Rāviņam, I.Škutānei, A.Rublim, G.Kurlovičam, V.Ļevčenokam, I.Jakai, J.A.Klintončikam, I.Laimiņai, M.Ozolam, K.Lūsim, V.Valodzei, M.Ukstiņai, A.Jesemčikai, L.Celmai un A.Priekulei, kuri ziedojuši vairāk kā 20 latu katrs. Kopējā ziedojumu summa varētu mainīties, jo vēl vairāki cilvēki un kolektīvi izteikuši vēlmi ziedot līdzekļus.Līdzekļus vēl var ieskaitīt Jelgavas domes Finanšu nodaļas ziedojumu kontā: SEB banka LV 14 UNLA 0008000142580 ar norādi «Palīdzība bērnam». Naudu iespējams ziedot arī konkrēti kādam bērnam - ģimene, kurai ziedojums paredzēts, jānorāda, veicot pārskaitījumu. Papildu informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 63005567. Pērn ar labdarības akcijā savāktajiem ziedojumiem palīdzēts Okmaņu ģimenes bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības, bet iepriekšējos gados labdarības koncertā savāktos ziedojumus dāvināja slimnīcas «Ģintermuiža» Bērnu nodaļai un Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas