Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labklājības ministrs atklās atbalsta centru bērniem ar īpašām vajadzībām

Piektdien labklājības ministrs Uldis Augulis dosies darba vizītē uz Jelgavu, lai atklātu daudzfunkcionālo atbalsta centru bērniem ar īpašām vajadzībām.

Centrs izveidots Norvēģijas valdības līdzfinansētā projekta «Daudzfunkcionālā atbalsta centra izveide bērniem ar īpašām vajadzībām Jelgavā» ietvaros. Centra mērķis ir veicināt bērnu ar īpašām vajadzībām integrāciju sabiedrībā, piedāvājot izglītības, medicīnas un sociālos pakalpojumus. Atklāšanas pasākums «Lediņos» sāksies pulksten 11.«Ļoti patīkami redzēt aktīvus cilvēkus pašvaldībās, kuri īsteno projektus, nebaidoties no papildu darba un atbildības. Īpašs prieks par to, ka tiek domāts par bērniem un bērniem ar invaliditāti, lai visiem kopā būtu iespēja pilnvērtīgi pavadīt laiku un iegūt gan jaunas iemaņas, gan arī jaunus draugus,» vērtē ministrs.Kā iepriekš ziņots, projekta kopējais finansējums ir 281 121 lats. 239 tūkstošus latu šim mērķim piešķīris Norvēģijas finanšu instruments, pārējo daļu - Jelgavas pašvaldība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas