Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lačinu, Vikramu un Jalpu vieno šoks par 20 grādu salu janvārī 4

“Tumšs un auksts, sals mīnus divdesmit grādu, uz ielas tikpat kā nav cilvēku. Tēvs man jautāja: “Varbūt tomēr braucam mājās?” Taču mēs palikām. Kopā ar tēvu nedēļu nodzīvojām viesnīcā “Jelgava”, viņš iepazinās ar maniem pasniedzējiem, apstākļiem kopmītnē un tad aizbrauca uz Azerbaidžānu. Es paliku. Jelgavā esmu kļuvusi par maģistri, un, var teikt, tas, ko piedzīvoju, studējot LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātē, pārsniedz gaidīto,” stāsta 25 gadus vecā LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studente Lačina (Lachinkhanim Hyseynli). 
Līdzīgas izjūtas 2018. gada sākumā, ierodoties Jelgavā, bija viņas draugiem un studiju biedriem no Indijas – Jalpai (Jalpa Batukbhai Ratiya) un Vikramam (Vikram Reddy Narala). Pagājušajā nedēļā viņi aizstāvēja savus maģistra darbus, bet janvāra beigās visiem trim būs izlaidums. 

Trīs draugi studēja čakli


Pārtikas tehnoloģijas fakultātes dekāns Mārtiņš Šabovics teic, ka visiem ārzemju studentiem bija augsta motivācija studēt. “Savā valstī viņi bija ieguvuši bakalaura grādu un tad brauca uz Eiropu pēc maģistra. Tagad būs beiguši pieci maģistri. Pirmie divi bija holandietis un indietis. Cik zinu, indietis tagad strādā Latvijā,” piebilst M.Šabovics. Viņš stāsta, ka fakultātes mācībspēki ir noslīpējuši prasmes savus studiju kursus pasniegt angļu valodā tā, ka studiju programmas tiek piedāvātas starptautiskās izstādēs un augļi ārzemju studentu izglītošanā fakultātē vēl būs pēc gadiem. Gadās arī, ka Jelgavas studiju piedāvājuma labā slava iet pa tiešo no studenta uz studentu. Pašlaik LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātē studē pieci pilna laika ārzemju studenti – no Uzbekistānas, Kirgizstānas un Marokas. LLU Ārlietu daļas vadītājs Voldemārs Bariss uzsver, ka aizvien vairāk augstskolā studē pilna laika studenti.


Visu rakstu lasiet 16. janvāra “Zemgales Ziņās”


Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Gribētos zināt

vai par šādu globālistu propagandu iestājāmies Atmodā stāvot uz barikādēm? Kad būs raksts par Jāni, Līgu, Pēteri, kas ar visu sirdi un dvēseli piedalījās Dziesmotajā revolūcijā par Brīvu un Neatkarīgu Latviju un kā viņi jūtas un dzīvo tagad...

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.16 18:55

Jo-jo

Ko teikt par latvietēm,kuras izveido ģimenes ar pakistāņiem,indusiem un āfrikāņiem!Un pēc tam cenšas aizbēgt ar bērniem.Tad mūsu valsts izdod trešajām valstīm.Pašcienoša valsts savus pilsoņus neizdotu.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.16 19:48

Z KOP

Mūsu pašcienošā valsts pati rīko genocīdu pret savu tautu, sākot ar skolām, psihiski slimām psiholoģēm, kuras pazemo, apmelo, kengā, gāna, ceļ neslavu un 24h nelikumīgi novēro, noklausās, seko ģimenēm, posta ģimenes un kad dabu pretī savus sudus skrien uz tiesu tēlot cietēju, un te varenā policija ar prokuratūru, riktīgi noziedznieku kantori, iznīcina savu tautu jau saknē.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.16 23:29

Tas

tapēc ka bābas ir pērkamas šmaras.Kam vairāk kāposta tas arī viņu paņems.Un pie birsas vai tas ir indietis turks vai cits čurka.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.16 20:50

Vietējās ziņas