Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lai piesaistītu investīcijas, pētīs, kā attīstīt pašlaik neizmantotas teritorijas pilsētā 8

Jelgavas pašvaldība meklē uzņēmumu, kas veiks pētījumu un analīzi, skaidrojot, cik uzņēmējiem varētu izmaksāt teritoriju attīstība dažādās pilsētas vietās. Pilsētas vadība cer, ka pētījums ļaus veiksmīgāk piesaistīt investīcijas.

Jelgavas pilsētā ir daudzas pašvaldībai piederošas vai piekrītošas teritorijas, kuras pašlaik netiek iekļautas saimnieciskajā darbībā, iepirkumā «Par iespējām piesaistīt finansējumu teritorijas attīstībai» skaidro pašvaldība. Pārsvarā šīs neapgūtās teritorijas ir agrāk neapbūvētas, krūmājiem aizaugušas. Nav apkopota un analizēta informācija par šo zemes gabalu tehnisko stāvokli un iespējamo nodrošinājumu ar inženierkomunikācijām. Pētījumā plānots apskatīt tās teritorijas, kuru atļautā izmantošana saskaņā ar teritorijas plānojumu 2009.-2021.gadam noteikta kā darījumu objektu vai ražošanas teritoriju apbūve. Šajos zemes īpašumos iespējama uzņēmējdarbības attīstība, veicot zemes iznomāšanu uzņēmējiem vai investoriem normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Bieži informācijas trūkums par šo teritoriju inženiertehniskās sagatavošanas iespējām ir šķērslis potenciālo investoru ieinteresētībai un piesaistei, tai skaitā uzņēmēju vēlmei attīstībai izmantot Struktūrfondu piedāvātās iespējas, skaidro pašvaldība. Pētījuma veicējiem analīze jāveic piecās pilsētas vietās – 4,6 hektāru lielā zemes gabalā Riekstu ceļā11a, 4,6 hektāru lielā teritorijā Garozas ielā 72, Lapskalna ielā 47 (apmēram 4,8 hektāri), Meiju ceļā 89 – 18,9 hektāri un Slokas ielā 7 – 139,2 hektāri.Pētniekiem jāapraksta esošais stāvoklis, inženierkomunikācijas, transporta infrastruktūras attīstības iespējas, jāparedz, cik līdzekļu nepieciešams, labiekārtojot teritoriju. Pētījums jāizstrādā elektroniski, katrai apskatāmajai teritorijai izveidojot atsevišķu apraksta paketi. Nepieciešams grafiski attēlot teritoriju izvietojumu pilsētvidē un transporta un inženiertehnisko komunikāciju pieslēguma vietas. Grafiskais materiāls jāsagatavo latviešu, krievu un angļu valodās.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

vācam

Vācam naudiņu vēlēšanām! Kādam nav skaidrs?

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 15:53

biedri zemnieki,

ko tad tik pieticīgi, strādāt lokāli. Vajadzētu dibināt konsultāciju kantori Lv.,
12 gadu pieredze,
sakari, tikai jumts nedaudz jāpielabo.

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 11:34

smieklīgi

"Pētniekiem jāapraksta esošais stāvoklis, inženierkomunikācijas, transporta infrastruktūras attīstības iespējas...." - to taču pašvaldība jau zina. Vismaz tai tas būtu jāzina!!!
Un to, cik kam līdzekļu nepieciešams, zinās paši investori. Tik tiešām izskatās pēc kārtējā naudas tēriņa. Un galvenais, ka ne VK, ne KNAB par to nelieks ne zinis. Tikai pēc tam, kad vilciens jau aizgājis, gudri komentē, aizrāda, ierosina ( vai neierosina) lietas, kuras tā arī noklust, bet naudiņa ir sen jau pa kabatām!

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 10:51

bullis

Dome štuko kā iztērēt naudiņu . Lai maksimāli varētu paņemt sev , vislabākais veids ir kaut ko" pētīt " . ZZS saprot , ka nauda uz vēlēšanām būs vajadzīga . A " pētniecība " ir tāda lieta , kur mierīgi var sashēmot miljonus . Neviens neko no šī pasākuma nesaprot un izklausās pēc rūpēm par tautu
Ideāls variants kā savākt naudu un ap*** reņģēdājus
ZZS mafija rullē

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 10:42

uzņēmējs

Tikai idiots var investēt Jelgavā raž'ošanā.
Pateicoties ZZS un Jelgavas mafijai , strādnieku Jelgavā nav - visi Anglijā.
Pētītas tiks tās neizmantotās teritorijas , kas pieder Rāviņam , Kanaškam , Ļevčonokam , Caunem , Bubulim . Tad viņi par 5 kārtīgu cenu pārdos teritorijas pašvaldībai un tiks pie kārtējiem miljoniem. Tā kā tas tika izdarīts Pasta salā. Tur pa miljonam iekasēja Zaharovs , Rāviņš , Kanaška . Toties ir nevienam nevajadzīgs tilts.

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 10:28

putlers

Vajag laut kas vel ir palicis BERGMANIM :noprivatizet : ,nu naudas vairak diez vai buus jo ar laiku bus jaatperk protams , "izdevigi" pshvaldibai . Bus ari pavasaros vairak darba ugunsdzeesejiem ,mazak gules .

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 08:40

POLITIKIS

KO TUR DAUDZPRATOT ???

VISU PARDOT RIETUMU OKUPANTIEM UN MIERS!!

PROBLEMU MAZAK UN NAUDAS VAIRAK!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 08:27

Vietējās ziņas