Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Lattelecom» darbinieki viesosies SOS jauniešu mājā

8. un 9.aprīlī 15 «Lattelecom» un meitas uzņēmumu «Lattelecom BPO» un «Citrus Solutions» darbinieki nomainīs ikdienas vidi, tajā skaitā, dzīvojot un strādājot SOS jauniešu mājā Jelgavā.

Kā informē uzņēmuma pārstāve Sandra Biseniece, šajās dienās darbinieki dosies arī uz SOS jauniešu māju Iecavā un ciematiem Valmierā un Iecavā, kur ne tikai iepazīsies ar to darbības principiem un iemītniekiem, bet arī vadīs apmācības pasākumus un sniegs praktiskas zināšanas par informācijas tehnoloģiju efektīvāku lietošanu ikdienā - tajā skaitā par drošību internetā, komunikāciju vēsturi un citiem noderīgiem jautājumiem. Jelgavas SOS Jauniešu māju apmeklēs trīs «Lattelecom» darbinieki.«Mēs esam patiesi priecīgi par «Lattelecom» darbinieku ierosmi sniegt savas pamatīgās zināšanas informāciju tehnoloģiju jomā mūsu ciematu un jauniešu māju iemītniekiem. Iegūtās prasmes noteikti noderēs, lai ikdienā vēl veiksmīgāk rūpētos par bērniem, kas savas mājas atraduši SOS ciematos. Un esmu pārliecināta, ka arī Lattelecom darbinieki iegūs jaunu un vērtīgu pieredzi, viesojoties pie mums,» sacīja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Nacionālā direktore Ilze Paleja.Šī iepriekš nebijusī aktivitāte tiek organizēta projekta «Pieslēdzies, Latvija!» ietvaros. Projekts tika uzsākts 2008.gada nogalē ar mērķi sekmēt datora un interneta pieejamību katram Latvijas iedzīvotājam, kā arī veicināt šo informācijas tehnoloģiju lietošanas prasmi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas