Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī šogad Jelgavas un citu pilsētu ielu bedrēs uzziedēs atraitnītes 1

Lai pievērstu uzmanību bedrainajām ielām un brīdinātu satiksmes dalībniekus par bedrēm, trešo gadu optikas salonu «Metropole» kolektīvs 16 Latvijas pilsētās ļaus laikus pamanīt pilsētu ielu bedres, 1. aprīlī atraktīvā veidā pārveidojot tās par savdabīgām puķu dobēm ar ziedošām atraitnītēm.

Pilsētu ielu izgreznošana Latvijas reģionos notiks 1. aprīlī rīta agrumā, savukārt, galvaspilsētas ceļus ar pavasarīgajām puķēm sāks rotāt no pulksten 11.

Optikas kompānijas norāda – kamēr mēs joprojām  gadu no gada sapņojam par to brīdi, kad starp Latvijas ceļiem, pilsētu ielām un sakārtotajiem Eiropas pilsētu ceļiem visbeidzot varēs likt vienādības zīmi, vismaz vienu reizi gadā pavisam noteikti varam lepoties ar viskrāšņāk ziedošajām bedrēm.

Jānis Kossovičs, optikas salonu «Metropole» direktors, puķu akcijas rīkotājs un dalībnieks: «Ar savu rīcību joprojām mudinām ceļu un pilsētu ielu uzturētājus, pašvaldības, apsaimniekotājus būt aktīviem un rūpīgāk veikt savus pienākumus. Ļoti ceram un vēlam, ka reiz «bedrīšu lāpīšanas ēra» beigsies un tā vietā, lai neskaitāmas reizes lāpītu vienas un tās pašas bedres, nelīdzenie un neizbraucamie ceļa posmi iegūs jaunu, kvalitatīvu segumu.»

Šo iniciatīvu pietiekami drošā veidā var atbalstīt ikkatrs – piemēram, pērn «Metropole» saņēmusi neskaitāmus aicinājumus no autovadītājiem doties izrotāt arī daudzdzīvokļu māju pagalmus, kur izlavierēt caur milzīgajām un dziļajām bedrēm, reizi pa reizei neapskādējot savu spēkratu, nav iespējams. «Šis pat varētu izveidoties par kaimiņus saliedējošu pasākumu un reizē aizrādījumu apsaimniekotājiem, ja pagalmu bedres vienā dienā pārvēstos par ziedošu puķu dārzu,» tā optikas salonu firma.

Organizatori jau iepriekš atvainojas ikvienam Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Jūrmalas, Ogres, Olaines, Ķekavas, Cēsu, Siguldas, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas iedzīvotājam, ja ziedošās bedres patraucēs ikdienas gaitas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas