Atbalsta programmā «Savai skolai» Jelgavas 4.vidusskolai otrs labākais rezultāts valstī 2

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” līdz šim reģistrējušās jau 72% jeb 133 Zemgales reģiona mācību iestādes, lai pavasarī savā īpašumā iegūtu bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas. Kopumā Latvijā programmai reģistrējušās teju divas trešdaļas jeb 64% Latvijas skolu un bērnudārzu.

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” var piedalīties visas Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes, skolas, profesionālās izglītības iestādes jeb arodskolas, kā arī privātie bērnudārzi. 

Laika posmā no šī gada 2.novembra līdz nākamā gada 7.februārim iedzīvotāji par katru pirkumu „Maxima Latvija” veikalos vērtībā virs 7 eiro saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt kāroto inventāru. Izglītības iestādes izvēlēto inventāru saņems bez maksas.

Kā informē minētā lielveikalu tīkla pārstāvis Jānis Beseris, visaktīvāk programmā „Savai skolai” iesaistījušās reģionālās skolas un bērnudārzi jeb 85% no visām reģistrētajām izglītības iestādēm. 51% reģistrēto mācību iestāžu ir reģionu skolas, bet 34% - reģionu bērnudārzi. Zemgales reģionā kopumā izglītības atbalsta programmai reģistrējušās 133 mācību iestādes, no tām 88 skolas un 45 bērnudārzi, turklāt Jelgavas 4.vidusskola, sakrājot 4444 uzlīmes, pašlaik ierindojas otrajā vietā Latvijā pēc sakrāto uzlīmju skaita. Pirmajā vietā ar 5600 reģistrētām uzlīmēm ir Liepājas 15.vidusskola. 

Zemgales reģionā ar lielu sakrāto uzlīmju skaitu var lepoties arī Bauskas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaulīte” (2016 uzlīmes), Biržu pamatskola (1064 uzlīmes) un Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Sprīdītis" (888 uzlīmes).

Kā norāda Jelgavas 4.vidusskolas sporta skolotājs, šajā skolā uzlīmju krāšanu uzņēmušies sporta skolotāji. „Šobrīd skolā pieejami ir 2 tenisa galdi, tādēļ izvēlējāmies krāt uzlīmes, lai iegūtu vēl 2 šādus galdus,” stāsta  skolotājs, norādot, ka skolai noderētu arī vingrošanas komplekts, lai skolēni varētu sporta nodarbībās izmantot jaunas hanteles, vingrošanas paklājiņus, lecamauklas un vingrošanas riņķus. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Miesnueks

Prieks ka 4 vid turpina izaugt . Agrāk citas pilsētas skolas devēja par ļoti labām , bet 4 vid nu ir soli priekšā . Pašam tur patika mācīties nu arī būs jāsūta savi bērni šai skolā .

pirms 4 gadiem, 2015.12.08 20:53

Sorry

Labi, ka skolai ir iespēja un tā to arī izmanto. Tikai žēl, ka citas organizācijas nerīko šādu akciju. To dara Maxima, kuru patiesībā vajadzēja dabūt ārā no Latvijas pēc Zolitūdes traģēdijas (un tikai nevajag teikt, ka veikals nav vainīgs), bet Maxima ar šāda tipa akcijām sev taisa reitingus un pievilina pircējus.
Tiem absolventiem, kuri slavē 4. vidusskolu, vajadzētu rakstīt gramatiski pareizāk, citādi nerodas iespaids, ka tā ir laba skola.

pirms 4 gadiem, 2015.12.09 09:53

Latvijas ziņas