Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Pasažieru vilciena» reorganizācijas dēļ Jelgavas konduktori darbu sāks Rīgā (precizēts) 11

Akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens» šodien pabeigs reorganizācijas procesu, ko uzņēmums sauc par sen plānotu. Tas saistīts ar izmaiņām uzņēmuma struktūrā – tiek likvidēta Rietumu pasažieru apkalpošana daļa, kas atrodas Tukumā un Jelgavā. Visi darbinieki, biļešu kasu kasieri un konduktori kontrolieri tiek pārcelti uz citām «Pasažieru vilciena» pasažieru apkalpošanas daļām, saglabājot darba vietas. Tas nenozīmē biļešu kasu slēgšanu, bet gan strādājošo pakļautības maiņu – administrācija būs citās nodaļās.

Kā informē uzņēmuma preses pārstāve Ieva Miežubrāle, reorganizācijas plāns izstrādāts, vadoties no finanšu izdevīguma un darbaspēka ekonomijas principiem. Reorganizācija ievērojami uzlabos strādājošo darba apstākļus. Tāpēc Rīgā savlaicīgi izremontētas atpūtas telpas, kurās darbinieki varēs ērti pavadīt laiku darba pārtraukumos. Tur būs iespējams pagatavot pusdienas, pieejams dators, dušas, labierīcības un televizors.

Darbinieku vidējais atalgojuma līmenis netikšot samazināts. Reorganizācijas rezultātā tiktu ietaupīti apmēram 40 000 eiro, ko uzņēmums sola novirzīt darbinieku atalgojuma palielināšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Pasažiere

Interesanti, visi kasieri un konduktori tiek pārcelti uz citām apkalpošanas daļām, bet tas nenozīmē ka kases būs slēgtas. Neko nesaprotu. Jelgavā varēs vai nevarēs nopirkt biļeti?

pirms 6 gadiem, 2014.03.31 12:35

lol

... no teksta...

Tas nenozīmē biļešu kasu slēgšanu, bet gan strādājošo pakļautības maiņu – administrācija būs citās nodaļās.

pirms 6 gadiem, 2014.03.31 13:20

to lol

varbūt pats tekstu izlasi?

pirms 6 gadiem, 2014.03.31 20:47

I*D*I*O*T*I*E*M

izlasiet virsrakstu!!!! Kāds sakars ar kasieriem un kasēm, ja runa iet par KONDUKTORIEM!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.03.31 14:25

IDIOTS

"Visi darbinieki, biļešu kasu kasieri un konduktori kontrolieri tiek pārcelti.... ?!?

pirms 6 gadiem, 2014.03.31 16:30

Tekstā rakstīts

Tas nenozīmē biļešu kasu slēgšanu, bet gan strādājošo pakļautības maiņu – administrācija būs citās

pirms 6 gadiem, 2014.04.01 09:19

konduktore Tukumā

Visa šī "reorganizācija" ir viss tiešākais piemērs admistrācijas "kā gribu tā daru", un īstais iemesls nav publiski apspriežams. Neviens konduktors netika iepazīstināts ar aprēķiniem par "ekonomisko efektu", jo mūs uzskata par dumjiem, lai mēs ko TĀDU saprastu. Realitāte ir tāda, ka, ja pašlaik darbs sākās, t.i. darba vieta, Jelgavā un Tukumā, līdz kurai cilvēki brauca, gan no laukiem, gan no tuvākajām pilsētām, tad tagad šis ceļš jāmēro līdz Rīgai. Tās bija reālas darba vietas Jelgavā un Tukumā, kuras tagad tika likvidētas, tiek pagarināts ceļš līdz darba vietai. Lai nokļutu uz darbu Rīgā ceļā jāpavada 1.5 stundas un darbs sākas vēl pēc divām stundām, vilciens jau katru stundu neiet, tas pats, lai nokļutu mājās. Visi tika atstāti bez izvēles iespējām, ja nepatīk varat iet...
Runājot ar vairākiem kolēģiem, nesatiku nevienu, ieskaitot kolēģus Rīgā, kuri ar šo situāciju būtu kaut nedaudz apmierināti, visi to uzskata par nerēķināšanos ar tiešajiem darba darītājiem.
Zinot tiešos darba apstākļus, ekonomiskais efekts ir baltiem diegiem šūts.

pirms 6 gadiem, 2014.04.01 09:33

Modris

Valsts taču sen jau tā rīkojas - pieņem likumu, kurš it kā izdevīgs valstij, bet aizmirst, ka valsts sastāvdaļā ir tās pilsoņi, jo rezultātā viņi ir zaudētāji, jo valsts ieekonomē, bet papildmaksas nāk tieši pilsoņiem. Tie iznes visus smagumus. Kur nu vēl privātais bizness, tie taču vispār nav gatavi ar cilvēku rēķināties. Paši ekonomē, bet cilvēks zaudē.

pirms 6 gadiem, 2014.04.02 08:42

fffffi

Man skiet ka tas duņkas konduktores ir nevaidzigs atribut muusdienu pasaule

pirms 6 gadiem, 2014.04.01 21:10

Čirka

Žēl, ka te tikai viena konduktore uzrakstījusi,kas reāli sagaida darbiniekus , kas sāka darbu Jelgavā vai Tukumā, vai brauca no tuvākās jelgavas apkārtnes.Nevar būt apmierināti cilvēki,kam tagad pie darba laika nāk klāt ceļš uz Rīgu un atpakaļ un nīkšana stacijā līdz darba sākumam.Reizēm,kad cilvēks ir ceļā,viņam paziņo,ka darbs tomēr sāksies pēc 5 vai 6 stundām.Pārcelts,redziet!
Nu neko,šī būs vēl viena darba vieta , no kuras aizies cilvēki un ne tikai aizies,kravās koferus lai aizbrauktu no valsts.Par tādu algu,kādu saņem konduktori,neviens nebūs tāds entuziasts,lai pavadītu visu savu dzīvi stacijā.

pirms 6 gadiem, 2014.04.11 08:44

Latvijas ziņas