Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl iespējams pieteikties pamatlīmeņa un augstākā līmeņa studijām LU 1

Latvijas Universitāte (LU) vairākās pamatlīmeņa un augstākā līmeņa studiju programmās turpina studētgribētāju uzņemšanu, dažās no tām vēl ir pieejamas valsts budžeta finansētās studiju vietas. LU arī aicina izmantot iespēju atsākt studijas tiem, kuri tās iepriekš dažādu iemeslu dēļ ir pārtraukuši.

Pamatlīmeņa studiju programmās uzņemšanu turpina Bioloģijas fakultāte, Ekonomikas un vadības fakultāte, Fizikas un matemātikas fakultāte, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Humanitāro zinātņu fakultāte, Juridiskā fakultāte, Ķīmijas fakultāte, Medicīnas fakultāte, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, Sociālo zinātņu fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte un Teoloģijas fakultāte. Vairākās studiju programmās vēl ir pieejamas budžeta vietas, un tās ir: Dabaszinātņu un informācijas tehnoloģijas skolotājs, Matemātiķis statistiķis, Fizika un Matemātika.

Augstākā līmeņa studiju programmās uzņemšanu turpina Bioloģijas fakultāte, Datorikas fakultāte, Ekonomikas un vadības fakultāte, Fizikas un matemātikas fakultāte, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Humanitāro zinātņu fakultāte, Juridiskā fakultāte, Medicīnas fakultāte, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte un Teoloģijas fakultāte. Vairākās studiju programmās ir pieejamas arī valsts finansētās studiju vietas, starp tām ir: Datorzinātnes, Filozofija, Matemātika, Vides zinātne, Vēsture u.c.

Studiju programmu saraksts, kurās turpinās uzņemšana, vēl tiks papildināts, jaunākā informācija: www.gribustudet.lv.

Atgādinām, ka Latvijas Universitātē gan pamatlīmeņa, gan augstākā līmeņa studijās darbojas rotācijas princips, kura būtība ir tāda, ka katru gadu notiek studiju sekmju izvērtēšana un budžeta vietas tiek labākajiem studentiem. Līdz ar to, arī iestājoties maksas studiju vietā un studējot ar labām sekmēm, studentam ir iespējas mācības turpināt budžeta vietā.

LU arī aicina tos, kas dažādu iemeslu dēļ ir pārtraukuši savas studijas, tās turpināt, piedāvājot iespēju gan atjaunoties studijām noslēguma darba izstrādei un aizstāvēšanai, gan iesāktās studiju programmas absolvēšanai, veicot iepriekš apgūto kursu salīdzināšanu ar pašreiz īstenotās programmas saturu, atzīstot iepriekšējā izglītībā un profesionālā pieredzē iegūtās zināšanas un prasmes, gan pārnākot no citas augstskolas vai koledžas. Tāpat LU piedāvā apgūt studiju programmas pēc individuāla plāna, kā arī apgūt kursus klausītāja statusā. Plašāka informācija par studiju turpināšanu: www.lu.lv/gribustudet/turpinistudijas/


Par Latvijas Universitāti
Latvijas Universitāte dibināta 1919.gadā un ir lielākā un tradīcijām bagātākā augstākās izglītības iestāde Latvijā. Visas 134 LU īstenotās studiju programmas ir akreditētas. Tās 13 fakultātēs un 21 institūtā strādā mūsu valsts vadošie speciālisti dabas, humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Universitātes darbības mērķis ir kļūt par starptautiski atzītu Eiropas un pasaules nozīmes zinātnes universitāti, dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

meitēns

Pieteikties studijām gan pamatstudijās, gan maģistratūrā no 23.07. - 13.08. var arī Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā. Saraksts ar vakantajām vietām pieejams: http://www.llu.lv/getfile.php?id=73962.

pirms 5 gadiem, 2014.07.24 10:13

Latvijas ziņas