Lauku labumus meklējiet internetā! 2

Zemnieki raduši risinājumu, kā apiet tirdzniecības ķēdes un līdz ar to arī uzcenojumus, kas sadārdzina viņu ražoto produkciju - informāciju par sevi un saviem ražojumiem apkopojot internetā.

Kā informē Jauno zemnieku kluba valdes priekšsēdētājs Māris Šņickovskis, lai tuvinātu pircēju un produkcijas ražotāju, izveidota īpaša interneta vietne www.zemnieks.info.Tajā informācija par lauksaimniecības produkcijas ražotājiem dažādos Latvijas rajonos, un, izmantojot to, potenciālais pircējs var izvēlēties sev piemērotāko augļu, dārzeņu, gaļas, piena, tā produktu u.c. labumu ražotāju, sazināties ar viņu un pasūtīt nepieciešamo produkciju. Daudzi ražotāji piedāvā arī pasūtījumu piegādi.Arī zemnieki tiek aicināti minētajā vietnē ievietot informāciju par sevi un piedāvātajiem ražojumiem, savukārt iedzīvotāji - popularizēt šādu pārtikas iegādes veidu, lai tādējādi atbalstītu vietējos ražotājus.«Varbūt tieši Jūs varat izglābt kādu zemnieku no bankrota!» - teikts izplatītajā aicinājumā atrast sev piemērotāko lauku labumu piegādātāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jelgavnieks

Mēs gan apskatīsimies un, domājams, regulēri šo to iepirksim pa tiešo no zemniekiem... Man pilnīgi pie kājas visi pē vē dē un visa šī debilā valsts sistēma... Do lampočki!!! Un staigājiet brīvi... ;) Zemnieki malači gan!

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 00:17

xxx

Gan jau drīz PVD būs klāt un meklēs "kašķi".Takš nedos cilvēkiem mierīgi dzīvot un realizēt sastrādāto.....

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 14:15

Jelgavas novadā