Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par ideju attīstībai - ceļojums uz Itāliju

No 15. līdz 17.oktobrim piecos Latvijas reģionos norisināsies Latvijas Jauno zemnieku kluba organizētais konkurss «Lauki - manas mājas», kas tradicionāli vērsts uz jauniešu apziņas veidošanu par lauku nozīmību un attīstības potenciālu.

Kā «Ziņas» informē konkursa organizētāja biedrības Latvijas Jauno zemnieku klubs izpilddirektore Gunita Atstupena, pieteikties var līdz 30.septembrim ar «izsapņoto» ideju par uzņēmējdarbību vai kādas vietas attīstības vīziju savā pagastā.Konkursā aicināti piedalīties jaunieši no 7. līdz 12.klasei, kuri apvienojušies četru cilvēku komandā un izgatavojuši maketu - instalāciju. Tai jāatspoguļo, ko jaunietis vēlas uzlabot vai izveidot savā pagastā, lai paliktu tajā dzīvot un strādāt, kā arī jauna uzņēmējdarbības ideja, kas veicinātu ciemata attīstību. Maketu izveidē drīkst izmantot dažādus materiālus, piemēram, izlietotus iepakojumus, kartonu, avīzes, PET pudeles, maisiņus, kārbas, bundžas. Autoriem jādemonstrē sava ideja, kā tā iekļaujas pagasta situācijā, uzsverot savu lomu tā turpmākajā attīstībā.«Prezentācijā svarīgi arī iekļaut piedāvājuma ekonomisko pusi: cik tas maksātu, lai varētu uzbūvēt, atjaunot vai iekārtot. Kur būtu iespējams iegūt šādu finansējumu? Idejas stiprās un vājās puses, iespējas un draudi,» saka G.Atstupena.Kopējais konkursa balvu fonds ir 5000 latu dažādu dāvanu izteiksmē. 1.vietas ieguvējiem rīkotāji sola braucienu uz Itāliju, 2.vietai tiks 150, bet trešajai - 100 latu naudas balva. Zaudētāju nebūšot, jo arī pārējie konkursa dalībnieki saņems vērtīgas un interesantas balvas.Līdz 30.septembrim katras skolas uzvarētājkomandai jānosūta savas komandas pieteikums (atrodams interneta vietnē www.jzk.lv ) pa e-pastu: jzk@jzk.lv , faksu 63027168 vai pa pastu Jauno Zemnieku klubam Raiņa ielā 20 - 405, Jelgavā, LV-3001.

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā