Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauku atbalsta dienests aicina lauksaimniekus sākt aizpildīt platību maksājumu provizoriskos iesniegumus

Lauku atbalsta dienests aicina lauksaimniekus sākt aizpildīt platību maksājumu provizoriskos iesniegumus, informēja dienesta Sabiedrisko attiecību daļā.

Lauku atbalsta dienestā norādīja, ka šādu iespēju dienests šogad piedāvā pirmo reizi, lai padarītu ērtāku minēto iesniegumu aizpildīšanu Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā - tagad to var darīt pakāpeniski un savlaicīgi aprēķināt, vai tiks izpildītas zaļināšanas (kultūraugu dažādošanas, ekoloģisko nozīmīgu platību uzturēšanas un izveidošanas, kā arī ilggadīgo zālāju saglabāšanas) un citas prasības. Sistēmā šī iesnieguma forma norādīta kā "Provizoriskais iesniegums".

Dienesta pārstāvji informēja, ka iesniegt platību maksājumu iesniegumus varēs no 8.aprīļa līdz 22.maijam, ar samazinājuma koeficientu par katru nokavēto dienu līdz 15.jūnijam. Aprīlī dienests organizēs izbraukuma seminārus, lai palīdzētu aizpildīt platību maksājumu iesniegumus elektroniski tiem klientiem, kuriem tam nepieciešams atbalsts. Aktuālā informācija par semināriem tiks publicēta dienesta mājaslapā. 

Lauku atbalsta dienestā minēja, ka būtisku izmaiņu atbalsta saņemšanas nosacījumos 2020.gada platību maksājumu sezonā nav. Jāņem vērā, ka no jauna varēs uzņemties saistības tikai aktivitātē "Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos", pārējos pasākumos jaunas saistības uzņemties nevar, bet var par vienu gadu pagarināt esošās saistības.

Dienestā atgādināja, ka patlaban norit lauku bloku precizēšana, to vēl var izdarīt līdz 1.aprīlim.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas