Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauku konsultāciju un izglītības centrs meklē nomnieku zemei ar apbūves tiesībām Ozolniekos

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) izsludinājis konkursu neapdzīvojamu ēku un zemes gabala Ozolniekos, Rīgas ielā 34, nomai ar apbūves tiesībām, liecina informācija LLKC mājaslapā.

LLKC aģentūrai LETA paskaidroja, ka uz attiecīgā zemes gabala, ko plānots iznomāt, atrodas divas ēkas, kuras LLKC izmanto materiālu un inventāra glabāšanai. Teritorijā atrodas daļēji neizmantots laukums, tādēļ LLKC vēlas nodrošināt efektīvāku šīs teritorijas izmantošanu, piesaistot nomnieku. 

LLKC plāno iznomāt tam piederošu divstāvu ēku 305,5 kvadrātmetru platībā un otru ēku 142,2 kvadrātmetru platībā ar zemi 2490 kvadrātmetru platībā ar apbūves tiesībām. 

Pretendents, kurš iesniegs LLKC saimnieciski izdevīgāko pieteikumu, tiks atzīts par uzvarētāju, iegūs nomas tiesības ne mazāk kā uz 10 gadiem ar iespējamu nomas tiesību pagarinājumu bez izpirkuma tiesībām. Nomnieks ir tiesīgs piedāvājumā iekļaut visas vai daļēju teritorijas nomu ar apbūves tiesībām. Nomnieka paredzamajiem darbības principiem jābūt mijiedarbībā ar LLKC vajadzībām.

Konkursa pretendentu pieteikumu LLKC pieņems līdz 8.novembrim, pulksten 11.

LLKC darbojas kopš 1991.gada un ir lielākais lauku konsultāciju sniedzējs Latvijas teritorijā. Tā pastāvēšanas mērķis ir veicināt lauku attīstību, paaugstinot lauku uzņēmēju profesionālās un ekonomiskās zināšanas, nodrošināt konsultāciju un mācību organizāciju visos Latvijas novados, paaugstināt lauku iedzīvotāju konkurētspēju Eiropas Savienībā un organizēt Zemkopības ministrijas padotībā esošajās iestādēs strādājošo darbinieku tālākizglītību.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas