Lauzīs jauno asfaltu 8

Lai rastu risinājumu vairāku dārzu applūšanas problēmai, drīzumā plānots noņemt pirms dažiem gadiem no jauna uzklāto asfaltu Pulkveža O.Kalpaka ielā.

Pēc ūdens apgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstības projekta pirmās kārtas noslēguma pirms pāris gadiem Pulkveža O.Kalpaka ielas privātmāju īpašnieki nopriecājās, ka beidzot ierīkota kārtīga saimnieciskās kanalizācijas sistēma. Taču dažās mājās prieks izrādījās īslaicīgs, jo pirmajās lielākajās pavasara lietusgāzēs jau 2007.gadā viņu dārzi applūda ar šķidrumu, kas pacēlās no kanalizācijas aku vākiem. Dienesti cenšas atrast šo nebūšanu iemeslus, taču pagaidām veiksmīgs risinājums nav gūts.Kā «Ziņām» stāsta Pulkveža O.Kalpaka ielas 20a mājas iedzīvotājs Aldis Mežsargs, ūdens no kanalizācijas akas dārzu uz divām dienām appludinājis arī šopavasar. Diezko patīkami nav bijis, jo, kaut arī lielākoties tie bija lietusūdeņi, līdz ar tiem ieplūdusi arī fekālā kanalizācija, līdz ar to sēta bija ne vien pārmitra, bet tajā valdīja arī neciešama smaka.2007.gada jūlijā SIA «Jelgavas ūdens» valdes loceklis Jānis Laizāns uz Alda sūdzību atbildējis, ka notekūdeņu līmeņa kāpšanas iemesls bijis aizsērējums kolektorā aiz Raiņa ielas. Aizdambējumu likvidējot, notekūdeņu aizvadīšana sakārtota, apgalvoja J.Laizāns, taču tūdaļ arī pieļāva iespēju, ka piesērējuma dēļ pirms daudziem gadiem būvētie kolektori var atkal aizsprostoties.Uzņēmuma vadītāja prognozes piepildījās jau tajā pašā gadā...Vairāk lasiet sestdienas, 18.aprīļa, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ha

Ja izdarīs visu kā nākas, tad apstāsies viss bizness, un ,ko tad remontēs?

pirms 11 gadiem, 2009.04.19 22:49

vājprāts

Normāls saimnieks momentā būtu atlaidis no darba vainīgo. Diemžēl nav Jelgavā saimnieka, ir tikai draugu būšana! Jāatbild taču ir Baļčūnam.

pirms 11 gadiem, 2009.04.19 11:50

uldis

Ceļus būvē pēc projekta.Projektētāji par to saņem naudu,Ja būvnieki stingri ievērojuši projektu,tad projektētāji arī maksās.

pirms 11 gadiem, 2009.04.18 16:58

ha haa

nee nu kaa parasti!! ja Jelgava taisa celju tad zini ka driiz tur remontes uudens vadus!(vai kko citu)!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.18 13:19

Kakadu

Par kādiem līdzekļiem tad veiks šos darbus?
Ja reiz savulaik ielika šaurāku trubu, nekā bija paredzēts, tad tas dienests, kas to izdarīja, lai maksā!

pirms 11 gadiem, 2009.04.18 12:51

ogle

Ir jāsauc pie atbildības vainīgie, tie, kas visu līdz galam nebija izdomājuši. Kurš tagad maksās par jauno asfaltu?

pirms 11 gadiem, 2009.04.18 12:26

Vietējās ziņas