Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Lediņos» iepazīst mežu 2

Simt trīsdesmit pieci bērni vecumā no pieciem līdz sešpadsmit gadiem ceturtdien devās uz bērnu un jauniešu centra «Junda» vasaras nometni «Lediņi», kur notika Meža dienu pasākums.

Valsts meža dienesta darbinieki mācīja bērniem ieklausīties putnu balsīs, ar lazdu spurdzēm un sūnām krāsot Lieldienu olas, iejusties skudriņas un vabolītes ādā, izgatavot putnu būrīšus un citas noderīgas lietas.Jelgavas 4.pamatskolas 2.klases audzēknis Gustavs Prolis un viņa draugs no 3.pamatskolas 3.klases Konstantīns Maksimovs, kuri cītīgi nagloja dēlīšus, stāstīja, ka šis ir pirmais pašizgatavotais putnu būrītis viņu dzīvē. Savukārt Valsts meža dienesta konsultants Vitālijs Spalvēns atzina, ka visi puikas strādā aizrautīgi un labprāt parāda savas prasmes zāģēšanā, naglu dzīšanā un mērīšanā.Daudz jautājumu bija Latvijas Dabas muzeja ornitologam Dmitrijam Boiko. Viņš aicināja bērnus ieklausīties tikko kā no Eiropas dienvidiem atlidojušās žubītes dziesmā. Drīz būšot klāt arī dzeguzes, kas atlidos no Āfrikas.Sešgadīgās Evitas tētis Normunds Hermanis atzinīgi izteicās par «Jundas» organizēto akciju, kas ilga visu skolēnu brīvdienu nedēļu un kuras gaitā bērniem bija iespēja gan izslidoties «Ozo» ledus hallē Ozolniekos, gan izpeldēties 6.vidusskolas baseinā un baudīt dažādus citus priekus, kas saistās ar pavasarīgu draiskošanos un sportošanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kiksi

Ļoti laba akcija! Apbrīnoju nometnes vadītāju Ingu Jansoni par spēju savākt un izklaidēt visus šos draiskuļus! manējie gan vasarā bija Lediņos, gan tagad akcijā - viņiem ļoti patika un gaida vasaru! cerams, ka remonts tur beigsies laicīgi... Junda rullē! Lai viss izdodas arī turpmāk! :)

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 15:37

mamma

Tik tiešām - paldies par pavasarīgo draiskošanos un sportošanas piedāvājumu maniem bērniem Jundai un atsaucīgajai akcijas vadītājai!! ;)

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 21:14

Vietējās ziņas