Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Lediņos» - pirmā nometne bērniem ar īpašām vajadzībām 1

«Lediņos» šogad pirmo gadu tiek organizēta vasaras nometne Jelgavas bērniem ar īpašām vajadzībām, un šonedēļ tajā dažādās aktivitātēs iesaistījušies 20 bērnu. Savukārt augusta pēdējā nedēļā nometni apmeklēs vēl 20.

Nometnes vadītājs Māris Kalniņš stāsta, ka šogad bērniem ar īpašām vajadzībām pielāgotas «Lediņu» telpas, ierīkota uzbrauktuve ratiņkrēsliem, pielāgotas labierīcības un dušas telpas un izveidots guļamkorpuss.«Bērni te iejutušies ļoti labi, aktīvi piedalās nodarbībās, kontaktējas ar citiem vienaudžiem un kopīgi gatavo izrādi «Pasaka par «Buratīno». Individuālajās nodarbībās ar nometnes dalībniekiem strādā ergoterapeits un logopēds.«Lediņu» rekonstrukcija bija viens no projekta «Daudzfunkcionālā atbalsta centra izveide bērniem ar īpašām vajadzībām Jelgavā» aktivitāšu blokiem, un projekta kopējais finansējums ir 281 121 lats. 239 tūkstošus latu šim mērķim piešķīris Norvēģijas finanšu instruments, pārējo daļu - Jelgavas pašvaldība.Plašāku materiālu par šo tēmu lasiet ceturtdienas, 13.augusta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

marita

Tas ir jauki,kaJelgavā īpašajiem bērniem ir daudz iespēju :bērnudārzi, skolas,tagad ari nometnes.Fantastiski!Paldies visiem tiem foršajiem cilvēkiem,kas atrod tam līdzekļus un tiem,kas ar šiem bērniem darbojas.Paldies Jums visiem!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 22:37

Vietējās ziņas