Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Lediņus» rekonstruēs un pielāgos

Saskaņā ar tehnisko projektu un tehnisko specifikāciju Jelgavas dome izsludinājusi iepirkumu konkursu bērnu un jauniešu nometnes «Lediņi» rekonstrukcijai.

Pieteikumus var iesniegt līdz 17.februārim, kad pulksten 13 paredzēta piedāvājumu atvēršana. Pēc tam arī būs zināmas precīzas rekonstrukcijas izmaksas. Projekta vadītāja Sandra Liepiņa informē, ka interese par šo konkursu jau ir izrādīta. Projekta kopējais finansējums ir 399 999 eiro (281 121 lats), no kuriem Norvēģijas finanšu instruments finansē 339 999 eiro (238 953 latus), bet Jelgavas pašvaldība - 60 000 eiro (42 168 latus).Vasaras nometnes nezudīsTā kā bērnu nometnes rekonstrukciju plānots veikt līdz šā gada 1.jūnijam, bērnu vasaras nometnes tiks nodrošinātas, stāsta Jelgavas Bērnu un jauniešu centra «Junda» direktore Silvija Andersone. Viņa atklāj, ka nometnē iecerēts integrēt bērnus ar īpašām vajadzībām, un projekta laikā tiks pielāgotas piecas mācību un tikpat guļamās telpas. S.Andersone uzsver, ka bērni, kuri visu laiku turp devās, nometni varēs apmeklēt arī turpmāk. Viņiem būs tikpat daudz iespēju darboties, un nekas netiks atņemts.Zaļā ceturtdiena paliks nemainīgaKā pastāstīja «Jundas» direktore, skolēnu pavasara brīvlaikā plānots sadarboties ar Ledus halli un kādu no peldbaseiniem, jo aprīlī «Lediņos» varētu būt «karsts» laiks - pilnā sparā ritēs remontdarbi. Tomēr zaļo ceturtdienu iecerēts rīkot tradicionāli nometnē, lai bērni tiktu uz mežu un varētu padzīvoties brīvā dabā. Savukārt augustā plānota nometne bērniem ar īpašām vajadzībām - arī viņi vasarā varēs jauki pavadīt laiku, atrodoties pie dabas.Kopš 1927.gada bērnu un jauniešu nometne «Lediņi» bijusi izveidota jauniešu vajadzībām, kad tur atklāja bērnu sanatoriju, 1960.gadā izveidota pionieru nometne, bet 1998.gadā atpūtas nometni pārņēma Jelgavas pašvaldības bērnu un jauniešu centrs «Junda». Kopš 2008.gada atpūtas bāze un nometne tiek pielāgota bērnu aktivitātēm arī ziemas periodā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas