Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lemj par piedalīšanos projektu konkursā

Jelgavas domes ārkārtas sēdē deputāti atbalstīja pašvaldības ieceri iesniegt projektu Vides ministrijas izsludinātajā projektu konkursā energoefektivitātes paaugstināšanai pašvaldības izglītības iestāžu ēkās, informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta.

Vides ministrijas izsludinātajā Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu konkursā «Energoefektivitātes paaugstināšana pašvaldības ēkās» Jelgavas pašvaldība iesniegs projektu, kas paredz astoņu izglītības iestāžu energoefektivitātes paaugstināšanu. Projekta kopējās izmaksas ir 2,35 miljoni latu, Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansējums - 1,995 miljoni latu.Projekta apstiprināšanas gadījumā plānots siltināt pirmsskolas izglītības iestāžu «Kamolītis», «Pasaciņa» un «Briedis» ēkas, kā arī Jelgavas 4.vidusskolas, Jelgavas 3.pamatskolas, Jelgavas 2.pamatskolas, Jelgavas 1.ģimnāzijas un Jelgavas Amatu vidusskolas ēkas.Dome nolēma arī izdarīt grozījumus janvārī pieņemtajā lēmumā par aktīvās atpūtas un vides izglītības laukuma būvniecību RAF dzīvojamā masīva iekšpagalmā. Tie paredz, ka pašvaldība nodrošinās projekta līdzfinansējumu 38 505 latu apmērā. Līdzekļi 16 845 latu apmērā tiks ņemti no Jelgavas pilsētas pašvaldības dabas resursu nodokļa ieņēmumiem 2009. gadā un 21 600 latus paredzēts piešķirt no pamatbudžeta līdzekļiem. 20 tūkstošus latu projekta realizācijai Jelgavas pašvaldība ieguva kā balvu «Ābols» Vides ministrijas konkursā. Vides izglītības laukumā bez tradicionālajām rotaļu iekārtām būs arī dabu izzinoši elementi. Laukums būs veidots zirnekļu tīkla formā, kurā būs izveidotas dažādas dabu izzinošas takas, izvietoti dabas elementi, piemēram, skudru pūznis, saules pulkstenis, zirnekļa ligzda utml. Tas būs pirmais šāda veida vidi izzinošs laukums ne tikai Jelgavā, bet arī Zemgalē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas