Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lems par Jelgavas tirgus izveides termiņa pagarināšanu 6

Otrdien, 16. jūlijā, Jelgavas domes Tautsaimniecības komitejā tiks skatīts jautājums par pārtikas un nepārtikas preču tirgus izveides termiņa pagarināšanu. Lēmuma projekts sagatavots, jo vairāku apstākļu dēļ tika būtiski kavēti jaunā tirgus paviljona un abu stāvlaukumu projektēšanas un būvniecības darbi, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

2016.gadā Jelgavas pilsētas dome pieņēma lēmumu “Privātā kapitāla piesaiste pašvaldības SIA “Jelgavas tirgus””, ar kuru tika noteikts, ka trīs gadu laikā ir jāizveido pārtikas un nepārtikas preču tirgus Sporta ielā 2B un Zemgales prospektā 19A. Tomēr 2017.gadā tika apstiprinātas izmaiņas Jelgavas pilsētas teritorijas plānojumā, samazinot apbūves augstumu Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā, tai skaitā Sporta ielā 2B un Zemgales prospektā 19A, kā rezultātā bija nepieciešams izstrādāt jaunu lokālplānojumu abām teritorijām. Lokālplānojuma izstrāde tika uzsākta 2018.gadā. Savukārt  šā gada 9.janvārī izdotā būvatļauja normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā tika apstrīdēta. Apstrīdēšanas iesniegums tika izskatīts 28.marta domes sēdē, kur ar domes lēmumu būvatļauja atstāta spēkā. 

Šā gada 3.jūlijā Jelgavas pilsētas pašvaldībā saņemts SIA “Jelgavas tirgus” iesniegums ar lūgumu pagarināt tirgus izveides termiņu. Gala lēmumu par izmaiņām tirgus izveidē plānots pieņemt 25. jūlija domes sēdē. 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Žozefīns Airis

vai tā naudiņa firmas kontā vēl ir, vai arī tika veikts ieskaitījums - lai dabūtu izziņu??

pirms 7 mēnešiem, 2019.07.16 08:57

Stells

Kādam ir ļoti vajadzīgs tas smirdīgais gaģušņiks ar visām metāla būdām upes krastā un saucieniem:vodka,spiķik,sigareti.

pirms 7 mēnešiem, 2019.07.16 11:20

❋❋❋

Zemniekiem vajadzīgs, lai legalizētu nezināmas izcelsmes līdzekļus un varētu turpināt sponsorēt starptautisko terorismu.

pirms 7 mēnešiem, 2019.07.16 12:08

Pircējs Stellam

Zini, kamēr tu nebiji tur atvilcies, nekas nesmirdēja...

pirms 7 mēnešiem, 2019.07.16 22:44

Pifins

Vai nu nevar izhemot vai nu parshemoja ta ka vairs nepietiek lidzeklu

pirms 7 mēnešiem, 2019.07.17 00:03

podkāsts

tur laba vieta visa veida krematorijām , uz priekšu shēmotāji un nāsīs varēs ieraut .

pirms 7 mēnešiem, 2019.07.17 06:40

Vietējās ziņas