Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielajā talkā LLU objektos gaidāmas plašas aktivitātes

Sestdien, 18.aprīlī, kad visā Latvijas teritorijā notiks Lielā talka, plaši darbi paredzēti arī LLU fakultātēs, Jelgavas pils apkārtnē un dienesta viesnīcās, informē universitātes Sabiedrisko attiecību daļas pārstāve Sandra Šteinerte.

Kā stāsta LLU galvenais dārznieks Valerijans Konovalovs, apkopota informācija par nepieciešamajiem sakopšanas darbiem Jelgavas pils un LLU ēku apkārtnē. Lauksaimniecības fakultātes darbinieki piedalīsies teritorijas uzkopšanas darbos Augsnes un augu zinātņu institūta teritorijā Valdekā, savukārt Lauku inženieru fakultātes (LIF) apkārtnē notiks krūmu un koku zaru izzāģēšana, aprakstīto sienu slīpēšana, mazgāšana un zālāja atjaunošana.Vērienīgas aktivitātes paredzētas arī Veterinārmedicīnas fakultātē, kur notiks dekoratīvo krūmu atjaunošana, grāvju tīrīšana, žogu labošana. Fakultātē paredzēts nokrāsot Mazo dzīvnieku izolatora voljēru un sakārtot autostāvvietu.Pie Meža fakultātes notiks talka parkā, kā arī Kokapstrādes katedras teritorijas sakārtošana un žoga labošana Dobeles ielā 41. Nelieli darbi paredzēti arī pie Tehniskās fakultātes, Ekonomikas fakultātes (EF), Sporta nama un deviņās LLU dienesta viesnīcās, kur tiks veikti gan iekštelpu, gan arī apkārtnes tīrīšanas darbi.Savukārt pie Jelgavas pils notiks zālāja atjaunošana pils austrumu pusē un pagalmā. Sociālo zinātņu, Pārtikas tehnoloģijas, Informācijas tehnoloģiju fakultāšu talcinieki un LLU Studentu pašpārvaldes aktīvisti iesaistīsies teritorijas uzkopšanas darbos pils parkā un saliņā.LIF Saimnieciskās grupas vadītājs Bruno Ažīts sagaida lielu atsaucību no mācībspēkiem un tehniskajiem darbiniekiem, jo fakultātes teritorijas labiekārtošanai nepieciešamas daudzas čaklas darba rokas. «LIF Studentu pašpārvalde kopā ar LLU pašpārvaldi piedalīsies talkā Jelgavas pils teritorijā un arī pilsētā organizētajās talku vietās,» komentē B.Ažīts.Uz atsaucību cer arī EF dekānes vietnieks saimnieciskajā darbā Aigars Kiziks, kurš norāda, ka esošajā ekonomiskajā situācijā nejūt ļoti lielu brīvprātīgā darba sparu no darbiniekiem, tomēr sestdien plāno aktivitātes gan fakultātes kabinetu spodrināšanā, gan arī zaļajā teritorijā pie fakultātes.LLU Studentu korporāciju «Ventonia» un «Fraterinitas Imantica» biedri darbosies savās konventa ēkās, tīrot pagalmu un iekštelpas pašu spēkiem. Vēl imantieši ar draugiem dosies uz talku Rundāles pils parkā kopā ar citām studenšu un studentu korporācijām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas