Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielākā daļa algas saņēmuši laikus

Šomēnes Latvijā daudzās valsts institūcijās aizkavējusies algu izmaksa darbiniekiem, tomēr Jelgavā lielākā daļa valsts sektorā strādājošo algas saņēmuši laikus.

Valsts ieņēmumu dienesta Zemgales reģionālās iestādes biroja priekšniece Sandija Ātrena - Zaharčenoka stāsta, ka alga par decembri saņemta bez kavēšanās, un arī turpmāk problēmām nevajadzētu būt. «Lai kā gads ir sācies, nekas cits neatliek, kā cerēt, ka būs labāk. Skatāmies ar cerībām tālāk,» spriež S.Ātrena - Zaharčenoka.Arī Jelgavas pašvaldības un tās iestāžu darbiniekiem ar atalgojuma savlaicīgu saņemšanu problēmu nav bijis - kā informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, darbinieki nopelnīto par 2008.gada pēdējo mēnesi saņēmuši paredzētajā laikā.Darbinieki samaksu laikus ir saņēmuši arī Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūrā un Valsts Zemes dienestā (VZD) - apstiprināja aģentūras vecākā grāmatvede Anna Blumberga un VZD Zemgales reģionālās nodaļas Jelgavas biroja vadītāja Aija Krūmiņa. Tiesa, A. Krūmiņa atzina, ka bažas par vispārējo situāciju valstī darbiniekos tomēr ir jūtamas.Savukārt Pārtikas un veterinārā dienesta Jelgavas pārvaldes vadītājs Arnolds Žilvinskis stāsta, ka nauda saņemta šo piektdien, dienā, kad paredzēta algas izmaksāšana. Viņš arī piebilst, ka darbinieku vidū manāms satraukums, jo pārvaldē gaidāma reorganizācija - Bauskas pārvaldes pievienošana. Tāpēc būs jārīko konkurss - kāds darbinieks jāatlaiž, bet kāds - jāpieņem darbā.«Mēģināsim pārdzīvot, jo kā nekā visā valstī nav viegli,» spriež A.Žilvinskis.Kuras iestādes darbinieki līdz pēdējam brīdim turēti neziņā par nopelnītās algas saņemšanu - lasiet sestdienas, 10.janvāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas