Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielās ielas posma rekonstrukcijas autoruzraudzību veiks SIA «3C»

Jelgavas firma SIA «3C» uzvarējusi konkursā par objekta «Lielās ielas posma rekonstrukcija no Dambja ielas līdz Māras ielai un Dobeles šosejas posma rekonstrukcijas no Māras ielas līdz Atmodas ielai» autoruzraudzību, informē Iepirkumu uzraudzības birojs.

Lielās ielas posma rekonstrukcijas uzraudzību SIA «3C» apņēmies veikt par 39 726 latiem (bez PVN).Kā iepriekš ziņots, konkursā par Lielās ielas posma rekonstrukciju no Dambja ielas līdz Māras ielai un Dobeles šosejas posma rekonstrukciju no Māras ielai līdz Atmodas ielai uzvarējusi SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», apņemoties darbus veikt par aptuveni diviem miljoniem latu, kas ir gandrīz divreiz mazāk, nekā pašvaldība rēķinājās agrāk. «Igates» piedāvātā līguma summa ir 1 981 618,79 lati, savukārt pašvaldība vēlējās, lai piedāvājums iekļautos zem 3 855 225 latiem.Jelgavas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Vilis Ļevčenoks iepriekš informēja, ka 2009.gadā plānots realizēt būvprojekta «Lielās ielas posma rekonstrukcija no Dambja ielas līdz Māras ielai un Dobeles šosejas posma rekonstrukcija no Māras ielai līdz Atmodas ielai» 1.kārtu, ieguldot 1,94 miljonus latu Dobeles šosejas posmā no Satiksmes ielas līdz Atmodas ielai. Turpinot rekonstrukciju no Satiksmes līdz Dambja ielai, 2010.gadā ieguldīs vēl 3,07 miljonus latu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas