Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielo ielu par vairāk nekā četriem miljoniem rekonstruēs «Igate» 13

Pašvaldības atklātajā konkursā par būvdarbiem projektā «Lielās ielas rekonstrukcija posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Dambja ielai» uzvarējusi SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»». Konkursā par būvuzraudzību par labāko pretendentu atzīts AS «Ceļu inženieri».

Jelgavas pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes Projektu vadības sektora vadītāja Sandra Liepiņa informē, ka Iepirkumu komisija ir pieņēmusi lēmumu slēgt iepirkuma līgumu par Lielās ielas rekonstrukciju posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Dambja ielai ar SIA «Igati», kuras piedāvājums atbilst iepirkuma nolikuma nosacījumiem un ir piedāvājums ar viszemāko cenu. «Igate» darbus apsolīju veikt par 4,449 miljoniem latu bez pievienotās vērtības nodokļa. Konkursā piedāvājumus iesniedza trīs pretendenti: «Igate», «A.C.B.» un Piegādātāju apvienība SIA «Matthai un Matthai Bauunternehmen GmbH&Co.KG», informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.Iepirkumu komisija pieņēma lēmumu slēgt iepirkuma līgumu par būvuzraudzību ar AS «Ceļu inženieri», kuras piedāvājums atbilst iepirkuma nolikuma nosacījumiem un ir piedāvājums ar viszemāko cenu. «Ceļu inženieru» piedāvātā cena 39 120 latu bez nodokļa. Konkursā piedāvājumus iesniedza trīs pretendenti: «Ceļu inženieri», «Jurēvičs un partneri» un «Firma L4».Konkursi notika projekta «Ielu infrastruktūras attīstība un Driksas upes krastmalas sakārtošana» īstenošanas ietvaros. Pojekta mērķis ir izveidot mūsdienīgu un kvalitatīvu apakšzemes un virszemes infrastruktūru Jelgavas pilsētas centrā, rekonstruējot trīs centra daļas ielas un labiekārtojot Driksas upes krastmalu, līdz ar to nodrošinot pilsētas centra kvalitatīvu sasniedzamību un efektīvu transporta plūsmas caurlaidību, mazinot satiksmes negadījumu skaitus un veidojot pievilcīgu dzīves vidi.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Kārlis

lieliski,Igate strādā labi,vietējie,pilsēta kļūst arvien pievilcīgāka,bet tiem čīkstētājiem novēlu labu ceļu plašo rietumu virzienā,var arī uz austrumiem.

pirms 8 gadiem, 2012.05.20 00:14

Ken

Ko jus te chikstat, vismaz pilseta ar katru gadu kluust smukaka!

pirms 8 gadiem, 2012.05.19 13:30

Godigs

Ravins rulle.Nav likumdosanas kas noteiktu atbildibu celu seguma veidotajiem,garantijas laiks utt.,un tas nav nozimigi,ka tik miljoni kabata ripo,kam nauda tam vara,bedigi bet fakts.

pirms 8 gadiem, 2012.05.19 12:36

to putlers

Pēc NORMAALI strādāšanas tik rezultāts sūdīgs iznāk.

pirms 8 gadiem, 2012.05.19 11:33

putlers

Labi ka vietejie ,vismaz velak ir no kaa prasit ja kas un strada shie NORMAALI !

pirms 8 gadiem, 2012.05.19 08:15

žoriks no igates

Kādi 3 mil kabatā pa pārējo kaut ko ķep ļap uztaisīs. Nepaspēs nodot, jau bedres būs jālāpa. VAi arī uzklās asvaltu acerēsies, katrubas tak bija jāieliek... ha ha haaaaa

pirms 8 gadiem, 2012.05.19 01:47

vēlētājs-labots

Deputāti, lūdzu, nosaukt Jelgavas Domes konkursu komisijas locekļu un komisijas priekšsēdētāja uzvārdus!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.18 19:19

vēlētājs

Deputāti, lūdzu, nosaukt Jelgavas Domes konkursu locekļu uzvārdus!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.18 19:16

sosoks

konkurs par 4 milj. bet izmaksas 6,5 milj...........
ka vienmer

pirms 8 gadiem, 2012.05.18 17:58

vietējā

Un cik liela summa no Igates tiks ZZS kasē

pirms 8 gadiem, 2012.05.18 17:30

Vietējās ziņas