Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielupe mierīga, pašvaldība gatavojas plūdiem

Ūdens līmenis Lielupē šonedēļ cēlies par 17 centimetriem, tomēr aizvien ir septiņus centimetrus zem normālā. Kā ziņo pašvaldība, ledus biezums Lielupē pie Jelgavas ir 42 centimetri un pilsēta gatavojas iespējamiem plūdiem.

Tuvojoties pavasara palu laikam, trīs gadus pašvaldība strādā pēc civilās aizsardzības plāna, kurā noteikta darbība plūdu gadījumā un pirms tiem. Pašvaldība apzinājusi nepieciešamos resursus plūdu seku likvidēšanai un palīdzības sniegšanai iedzīvotājiem, kā arī noteikusi iespējamo cilvēku evakuācijas vietu.Patlaban Pašvaldības policija apziņo vairāk nekā simt iedzīvotāju, kas dzīvo plūdu apdraudētajās teritorijās, lai vajadzības gadījumā operatīvi varētu sniegt palīdzību.Tāpat pašvaldība aicina iedzīvotājus laikus sagatavoties iespējamiem paliem un sakārtot grāvjus, caurtekas savu privātajās teritorijās. Pilsētas iedzīvotāji par palīdzības nepieciešamību var informēt Pašvaldības operatīvās informācijas centra diennakts dispečerdienestu pa tālruni 8787, Pašvaldības policiju pa tālruni 63028550, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu pa tālruni 112 vai 01, Valsts policiju pa tālruni 02.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas