Lielupes labā krasta promenādē uzstādīta sabiedriskā tualete 1

Atbildot jelgavnieku lūgumam, Lielupes labā krasta promenādē pie stāvlaukuma uzstādīta bezmaksas sabiedriskā tualete. Tādā veidā risināts tualetes pieejamības jautājums iedzīvotājiem, kas dodas pastaigā pa promenādi un tuvāko tās apkārtni, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Kā skaidro pilsētas sabiedrisko tualešu apsaimniekotāja uzņēmuma "Zemgales Eko" valdes loceklis Aleksejs Jankovskis, iedzīvotāji vairākkārt norādījuši, ka Lielupes labā krasta promenādē sabiedriskā tualete ir vajadzīga: "Ņemot vērā, ka promenāde ir populāra pastaigu vieta, esam atbildējuši lūgumam un uzstādījuši sabiedrisko tualeti. Ieteikumus dažādās vietās pilsētā uzstādīt papildu tualetes saņemam ik pa laikam, tomēr svarīgi atcerēties, ka jāizvērtē, cik attiecīgā vieta ir apmeklēta un vai tuvumā labierīcības jau nav pieejamas. Ieteikumus iedzīvotāji var izteikt, zvanot pa tālruni 63023511 vai rakstot uz e-pastu eko@eko.jelgava.lv." 

Lielupes promenādē uzstādītā sabiedriskā tualete tiks dezinficēta vienreiz nedēļā, bet izsūknēta reizi mēnesī. Tomēr, ja novērots, ka nepieciešama papildu tīrīšana vai noticis vandalisms, iedzīvotāji lūgti informēt "Zemgales Eko" pa iepriekšminēto tālruni.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

bite

Laba ziņa! Kaut nu cilvēki būtu tik kulturāli un vairāk padomātu, ko aiz sevis atstāj!

pirms mēneša, 2021.01.24 15:52

Vietējās ziņas