Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielvircavas muižā notiks seminārs sociālās uzņēmējdarbības veicināšanai

Šodien Lielvircavas muižā notiks seminārs-darbnīca sociālās uzņēmējdarbības veicināšanai "Bizness + Sociālais mērķis = Sociālā uzņēmējdarbība", kas tiek rīkots sadarbībā ar "Lauku partnerību "Lielupe"", aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus, uzņēmējus, nevalstiskā sektora pārstāvjus un pašvaldību darbiniekus ar sociālās uzņēmējdarbības būtību, diskutēt par tās attīstību, kā arī uzzināt par iespējamo atbalstu sociālajiem uzņēmējiem. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā strādā sociālie uzņēmumi, risināt jautājumus, kas saistīti ar to ikdienas darbu, un paneļdiskusijā saņemt atbildes uz aktuāliem jautājumiem par sociālo uzņēmējdarbību. 

Ceturtdien, 26.septembrī, pašvaldības ielūgtie uzņēmēji tiksies "tīklošanās" pasākumā Abgunstes muižas jaunajā klētī. Tas būs uzņēmēju sarunu vakars kā neformāla tikšanās. Šajā vakarā svinīgi tiks sveikti arī Jelgavas novada konkursa "Esi uzņēmējs Jelgavas novadā" četri jaunie uzņēmēji, kuri sava biznesa attīstībai saņems pašvaldības starta kapitālu. 

Savukārt piektdiena, 27.septembris, būs veltīta jauniešiem un viņu uzņēmējdarbības domāšanas attīstībai. "Uzņēmēju iedvesmas dienā" Zaļenieku komerciālajā un amatniecības vidusskolā no vairākām skolām pulcēsies tie, kas visas dienas garumā varēs piedalīties sarunās, lai stiprinātu savas līderības un uzņēmējdarbības prasmes, uzklausot dažādus veiksmes stāstus. Savukārt Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs aicinās jauniešus uzdrošināties sākt savu uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Diena noslēgsies ar praktisku darbošanos. 

Uzņēmēju nedēļu sestdien, 28.septembrī, noslēgs Ražas svētki pie kafejnīcas "Zemnieka cienasts". No pulksten 10 līdz 15 gaidāmas amatierkolektīvu uzstāšanās, degustācijas, konkursu un balvu izloze, kā arī novada un kaimiņu amatnieku, mājražotāju un zemnieku tirdziņš. Tāpat svētkos būs dažādas radošās darbnīcas - kļavu pušķu darināšana, rokassprādžu izgatavošana no ādas un metāla, putnu barotavu izgatavošana, skalu pinumu groziņu un paliktnīšu meistarošana. Pašus mazākos apmeklētājus gaidīs piepūšamās atrakcijas, sejiņu apgleznošana, kā arī būs iespēja izvizināties ar "Lecīgo slieku".

Foto: no Jelgavas novada pašvaldības arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas