Liepiņš prasa likvidēt «Zemgales INFO» 22

Opozīcijas deputāts Dainis Liepiņš (LPP/LC) iesniedzis pilsētas mēram Andrim Rāviņam (ZZS) astoņus pieprasījumus.

Starp tiem ir lūgums ārkārtas domes sēdē lemt par pašvaldības oficiālo avīzi izdodošās pašvaldības aģentūras «Zemgales INFO» likvidāciju saistībā ar naudas trūkumu pedagogu, bērnudārzu darba un citu pakalpojumu nodrošināšanai. Viņš arī prasa atcelt pieņemto lēmumu par Finanšu komitejas septiņu cilvēku sastāvu, tā kā joprojām spēkā esošais domes nolikums tajā paredz deviņus locekļus.Kā jau iepriekš ziņots, gatavojoties šāgada pilsētas budžeta grozījumiem, pieci Jelgavas domes opozīcijas deputāti pilsētas mēram iesniedza pieprasījumu nolūkā saņemt pašvaldības iestāžu, aģentūru un uzņēmumu gada pārskatus, darbinieku sarakstus ar amata aprakstiem un virkni citu dokumentu.Zem pieprasījuma bija parakstījušies - Sergejs Ņevoļskis un Valentīns Grigorjevs (abi - «Saskaņas centrs», Dainis Liepiņš un Saulvedis Šalājevs (abi - LPP/LC), kā arī Maksims Galkins (PCTVL).

Pievieno komentāru

Komentāri 22

Iedzīvotājs

Liepiņš varēja labāk šajos ēkonomiski grūtos apstākļos izvilkties no valdēm kur ir salīdi. Brīvosta,latvijas ceļi,utt kur pēdiņās viņš pelna 'tūkstošus. Un diezvai jau Liepiņš ir baigais speciālists. Atradies varonis Labdaris. Tā avīze klāt nestāv cik viņš mēnesī saņem no nodokļiem. Parazīts tāds

pirms 11 gadiem, 2009.07.23 07:49

hm

Lielākā daļa no jums galīgi putro lietas! Kāpēc JV identificējat ar vēlēšanu rezultātiem un divu cilvēku savstarpējo cīņu? Vai tad JV ir Rāviņa personīgā skrejlapiņa?

Es arī atbalstu Zemgale info aizklapēšanu! Nu nav man vajadzīga tik dārga lapele! Piekrītu izteiktajam viedoklim: cits formāts, melnbalts, sliktākas kvalitates papīrs u.c. izmaksu samazināšanas pasākumi, kuros tad ietilptu arī Zemgale info daudzgalvainā rijīgā pūķa galvu apcirpšana. Var arī mazākā tirāžā un nemest visās pasta kstītēs, bet nodrošināt stendus piem. domē, lielveikalos u.t.t. Risinājumi ir dažādi. Neaizmirstat, ka avīzes tirāža atbilst iedzīvotaju skaitam Jelgavā, ņemot vērā pat jaundzimušos! Viernmēr esmu brīnījies...avīze manā pastkastītā (tāpat kā visiem Jelgavas iedzīvotājiem) un vēl kaudzes doktorātos, slimnīcā u.t.t. Kam vajag tik daudz? Kam tas izdevīgi? Kāpēc man jāuztur tik dārga avīze?

pirms 11 gadiem, 2009.07.22 15:15

ugis

Liepiņ, Liepiņ... kas tā Tev par politiku... visu kas tērē naudu jāslēdz ciet... vai vai vai..
Tie laikam skaitās tie populārie lēmumi, un tādēļ arī esi priekšgalā!!!
ja esi gudrs cilvēks, būtu izdomājis ka ar tām papīr alapelēm naudu taisīt... sludinājumi reklāmas utt... vot tad Tu būtu vecis!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.22 14:23

Modris

Labāka aizsardzība ir uzbrukums, tas tā bija un būs, lai noverstu no sevis uzmanību un izliktos par "labo onkuli" vai pat "svēto"

Ja to naudu,ko Liepiņš apčakarējot visas valsts nodokļu maksātājus sēdēdams n-tajās komisijās un "makšķerējot kopā ar Šleseru" uzskatāt par personīgu,tad Jūs rūgti ,jo rūgti maldāties.
Kāpēc mūsu tautas liela daļa ir tik tuvredzīga?
Tas vienkārši ir vājprāts.
Rāviņš un Liepiņš,tas 20 pret 80,kad vienreiz to sapratīs?
Un ja nesapratīs,tad nākošajā četrgadē (2013 - 2017),lai cik sāpīgi nebūtu,bet to,kas raud,gaužas un ir neapmierināti ar notiekošo pilsētā un pilsētas mēru,būs 3 vai 4 reizes vairāk.

pirms 11 gadiem, 2009.07.22 11:05

patriote

Dārgs gan tiem pensionāriem tas prieks vienreiz nedēļā sanāk, bet pārējiem iedzīvotājiem pat prieks nesanāk par šo naudu! :))

pirms 11 gadiem, 2009.07.22 08:29

to patriote

Pajautā tantiņai uz ielas vai viņa sameklēs vajadzīgo informāciju internetā, vai viņa spēs pēc sociālās palīdzības, vai risināt kādu problēmu e-vidē? Pat bankomāta lietošana nereti sagādā problēmas, bet Tu te spriedelē, ka visa informācija jākoncentrē e-vidē. izkāp no sava merša un paskaties ielās. Pajautā vai pensionārs šobrīd var atļauties nopirkt jebkādu avīzīti par savu samazināto pensiju? Jā - es bez šīs avīzes lieliski spetu iztikt, bet mani vecāki un viņu draugi pensionāri par šo avīzi patiešām no sirds priecājas, ļoti to gaida katru nedēļu, jo televīzijā par to, kas notiek mūsu pilsētā rāda reti.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 20:58

Arnis

Malacis Liepiņš, tā turēt!!!
Savukārt JV darbiniekiem, ar viņu vadītāju priekšgalā, būtu laiks meklēt citu darba vietu

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 20:19

;

nu nē, avīzei JĀPASTĀV!!! ne jau visiem ir internets.
Man jaunās ziņas patīk lasīt avīzē,tas ir ērtāk, nevis internetā.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 19:51

Rebriks

Liepiņš sāk cīņu par savas apmelošanas lapiņas pastāvēšanu. "Konstruktīvs priekšlikums."

Man grib atņemt vienīgo, man piejamo, derīgas informācijas avotu.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 18:44

to burtins

Kadi profesionāli, ar profesionāliem problēmas

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 17:52

ūpim

pēc vēlēšanām jau arī Liepiņš vairs nesteidzas dot naudu "savai" avīzei :)

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 17:30

Ūpis

Atshkjiriiba Liepinjam no Ravinja tada, ka Liepinjsh avizi izdod pa savu pikji Raavinjsh pa musu pikji, jus cilveki esat akli. Neko talak par to, ko jums citi saka neredzat :)

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 16:32

burtins

Protams, Liepiņš gribētu JV līdzekļus piešķirt jelgavniekiem.lv . strap citu,cik iedzīvotājiem ir internets? stipri šaybos vai vecenītes - dieva puķzirnīši dikti pa portāliem brosēs:(( nu un tas,ka JV strādā profesionāli žurnālisti arī ir zināms un bezmaksas avīze nosmeļ ZZ potenciālos abonentus arī sen jau skaidrs. šādā ek.situācijā abonentu būs aizviewn mazāk...

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 15:59

tbzg

JV var nodrošināt operatīvo informāciju ikdienā elektroniski un papīra veidā apkopotu koncentrētu informāciju reizi mēnesī. Elektroniskās informācijas portāla uzturēšanai varētu rīkot konkursu.
Papīra izdevumu izplatīt caur veikaliem rimi, maxima, supernetto...
Tās ir tikai dažas idejas izdevumu samazināšanai.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 15:03

joJo

Liepiņš nevar pārdzīvot izgāšanos vēlēšanās.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 12:08

patriote

Vai man kā Jelgavas iedzīvotājam un savas pilsētas patriotam saņemt vienreiz nedēļā JV ir svarīgāk, kā, piemēram, mazāk maksāt savam bērnam par privāto bērnu dārzu??????!!!!! JV šajos apstākļos ir naudas līdzekļu neliederīga izšķērdība, kas savu pastāvēšanu var pamatot tikai ar tukšām frāzēm par iedzīvotāju patriotisma jūtu veicināšanu un informēšanu par nozīmīgiem lēmumiem, notikumiem Jelgavā. Tā vietā Jelgavas domes " sabiedrības informētāji" varēja izdomāt, kā to darīt e-vidē, nodrošinot iedzīvotāju komunikāciju ar domes amatpersonām tiešsaistē, bez speciālām starpnieku aģentūrām. Tas ļautu ietaupīt milzu līdzekļus- telpas, elektrība, kanceleja, algas un vēl citi izdevumi, par kuriem mums, Jelgavas iedzīvotājiem, pat nav ne jausmas, kā arī nodrošinātu lielāku valdības saikni ar iedzīvotājiem. Šobrīd neredzu nevienu JV pastāvēšanas ne ekonomisko, ne arī sociālo lietderības aspektu.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 11:31

atbalstu

Daini turies! Šis uzblīdušais liekēžu bars Jelgavas domē tik viegli nepadosies. Tev jāiztur un jāpierāda, ka esi cienīgs vadīt šo pilsētu pēc tam, kad esošie būs vai nu aiz restēm, vai izsvilpti politiskajā mēslainē.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 11:11

Laimonis

Jā mums Vēstnesim vēl telpas jāirē no Kanaškas kino Zemgale telpās, Imantam arī vajag naudu.
Lūdzu palīdziet mums, esiet par vēstnesi, lai mēs mūsu dižo mēru varam slavināt, a to Liepiņš viņu bez sāls apēdīs.

JV

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 10:59

Laimai

Ko cepies, lasi e-versiju internetā.
Tiem kam mājās vai darbā nav interneta pieeja, to var darīt arī bibliotēkā bez maksas.
www.jelgavasvestnesis.lv

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 10:29

Vietējās ziņas