Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Likvidē aģentūru «Zemgales EKO», dibina SIA «Zemgales EKO» 1

Bauskas novada dome kārtējā sēdē nolēmusi likvidēt Jelgavas pilsētas domes un Bauskas novada domes kopīgo aģentūru «Zemgales EKO», tās vietā dibinot sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA), kuras īpašnieces būs abas pašvaldības.

Bauskas novada domes Lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka līdz 1.oktobrim izvirzīs pārstāvjus Aģentūras likvidācijas komisijā, kurai uzdos līdz 1.decembrim nodrošināt aģentūras materiālo un finanšu līdzekļu inventarizāciju, slēguma bilances sastādīšanu, mantas vērtības un saistību apjoma noteikšanu, kā arī nodrošināt finanšu līdzekļu, mantas un saistību, arhīva, lietvedības nodošanu jaundibināmajam SIA «Zemgales EKO».Kopā ar Jelgavas pilsētas domi Bauskas novada dome dibinās kapitālsabiedrību - SIA «Zemgales EKO», kas ir aģentūras tiesību, saistību un mantas pārņēmēja (tostarp tiesību un pienākumu, kas izriet no spēkā esošajām darba tiesiskajām attiecībām). Sabiedrības pamatkapitāla apmaksa un izdevumi, kas saistīti ar tās dibināšanu, tiek veikti no Jelgavas pilsētas pašvaldības programmas «Izdevumi neparedzētajiem gadījumiem». Bauskas novada domes pamatkapitāla daļu lielums ir 26%, ko veidos Bauskas novada naudas ieguldījums.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

BBC

Pareizi un gudri. Par SIA būtu jāparveido vēl dažas pašvaldības aģentūras - tas ietaupītu budžeta līdzekļus, darbinieki zinātu par ko saņem algas - to apjoms nebūtu atkarīgs no JD lēmumiem. Turklāt JD saņemtu papildus ienākumus no resursu īres šiem SIA. Kā dzīvs piemērs tam ir JPPA "Kultūra"- pēc atatūtiem tā ir JD aģentūra, kas nedrīkst pelnīt naudu, bet pelna + saņem no domes gada budžetu. Kur loģika?

pirms 11 gadiem, 2009.09.28 14:12

Vietējās ziņas