Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līvbērzē cer, ka sporta halle būs

Atkārtotā iepirkuma procedūrā noskaidrots jaunās Līvbērzes vidusskolas sporta halles būvētājs. To uzcelt gan izdosies tikai tad, ja konkursa rezultāti netiks apstrīdēti.

Vēl pērnā gada nogalē Līvbērzes pagasta padome izsludināja vidusskolas sporta halles būvniecības konkursu. Kā «Ziņām» pastāstīja pagasta izpilddirektors Aivars Zeimuls, tā rezultātus apstrīdēja, tāpēc nācies rīkot jaunu.Arī šoreiz no divpadsmit būvniecības kompānijām par konkursa noteikumiem atbilstošāko izvēlēta Jelgavas SIA «Uni San - Rimts». Pēc izpilddirektora vārdiem - lai arī konkurss noslēdzies, vēl «nevar sist plaukstas, ka halle kādreiz tiks uzbūvēta». Nav izslēgts, ka konkursa rezultātus atkal apstrīdēs kāds no atraidītajiem pretendentiem, un būs jārīko jauns. «Tādā gadījumā viss var ievilkties tik tālu, ka no halles būves, lai cik tas skumji nebūtu, nāksies atteikties,» teic pagasta izpilddirektors. Paredzēts, ka jaunās Līvbērzes sporta halles būvēšanai tiks ņemts bankas kredīts. «Jau 2007.gadā saņēmām 150 tūkstošus latu no valsts investīciju programmas priekšdarbu sākšanai,» klāsta A.Zeimuls. Tas nozīmē, ka uz halles būvei nepieciešamo aizņēmumu neattieksies valdības pieņemtie ierobežojumi pašvaldībām ņemt banku aizdevumus savām investīcijām.Atbalstītie projektu pieteikumi valsts investīciju programmā 2009.gadam Jelgavā un rajonā (latos):Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenes pamatskolas ēkas renovācija (Ls 64 929)Jelgavas 4.vidusskolas piebūves celtniecība (Ls 50 828)Noraidītie projektu pieteikumi:Vircavas vidusskolas sākumskolas ēkas renovācija, 2.kārta (Ls 20 335)Jelgavas 3.pamatskolas energoefektivitātes paaugstināšana un renovācija (Ls 163 505)Jelgavas 6.vidusskolas energoefektivitātes paaugstināšana un renovācija (Ls 132 943)Jelgavas 1.sanatorijas internātpamatskolas energoefektivitātes paaugstināšana un renovācija (Ls 539 815)Jelgavas 4.pamatskolas energoefektivitātes paaugstināšana un renovācija (Ls 153 837)Līvbērzes pagasta Līvbērzes vidusskolas sporta halles būvniecība (Ls 529 177)

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas