Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU būs jauna studiju programma 1

Šonedēļ LLU Senāta sēdē apstiprināta profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmas «Finanšu vadība» izveide, informē augstskolas Sabiedrisko attiecību daļas pārstāve Gaļina Stubailova.

Kā atklāj Ekonomikas fakultātes (EF) dekāne Irina Pilvere, pēc pilna laika studiju absolvēšanas jaunie speciālisti iegūs maģistra profesionālo grādu finanšu vadībā ar finanšu analītiķa kvalifikāciju. «Plānots, ka katru gadu EF varētu absolvēt 20 līdz 25 augsta līmeņa finanšu vadības speciālisti. Studiju ilgums būs trīs vai pieci semestri - atkarībā no studentu iepriekšējās izglītības,» pastāstīja I.Pilvere, kura pārliecināta, ka šī programma būs konkurētspējīga izglītības tirgū, jo citu augstskolu piedāvātās finanšu vadības maģistra studiju programmas ir ar atšķirīgu specifiku un iegūstamo kvalifikāciju. Studiju laikā kā obligātie studiju kursi studentiem būs jāapgūst «Finanšu vadības teorijas», «Finanšu menedžments», «Biznesa novērtēšana», «Uzņēmējdarbības plānošana, organizēšana un kontrole», «Starptautiskie norēķini» un citi priekšmeti, kas atbilst valsts standartam un sekmēs specialitātes iegūšanu.Studiju programmu vadīs Grāmatvedības un finanšu katedras profesore Ingrīda Jakušonoka. Studiju programmas aprakstu tuvākajā laikā iesniegs Izglītības un zinātnes ministrijā licencēšanai.EF ir lielākā LLU fakultāte un sagatavo speciālistus ar zināšanām reģionālajā attīstībā un pārvaldē, lauksaimniecības attīstībā, nodokļu un subsīdiju politikas pilnveidošanā, starptautisko grāmatvedības un revīzijas standartu piemērošanā, lauksaimniecības produkcijas konkurētspējā un efektivitātes paaugstināšanā. Savukārt LLU ir Zemgales kultūras, izglītības un zinātnes centrs, kas piedāvā daudzas Latvijā unikālas studiju programmas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas