Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU ceturto gadu rīko konkursu «Gada balva»

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu pašpārvalde tradicionāli rīko konkursu «LLU Gada balva», izceļot iedvesmojošus un pozitīvus piemērus no LLU studentu un darbinieku vidus.

Kā informē Studentu pašpārvaldes pārstāvis Pēteris Mičuls, «LLU Gada balvai 2009» pretendentus var pieteikt līdz 14. decembrim nominācijās «Gada dekāns», «Gada iedvesmojošākais mācībspēks», «Gada palīgs», «Gada notikums», «Gada fakultātes studentu pašpārvalde», «Gada zinātnieks», «Gada komandante», «Gada struktūrvienība», «Gada pašdarbības kolektīvs» un «Gada students».Balvu pasniegšanas ceremonija notiks Jelgavas pils Ziemassvētku balles laikā 19. decembrī, kad tiks godinātas un izceltas tās personas, kas 2009. gada laikā devušas būtisku ieguldījumu universitātes un studējošo labā.Izvirzīt pretendentus nominācijām līdz 14. decembrm var pašu LLU struktūrvienību darbinieki un studenti, aizpildot anketu. Aizpildītās anketas jānogādā pašpārvaldē vai jānosūta elektroniski uz e-pastu: miculs-peteris@inbox.lv ar norādi «LLU Gada balva».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas