LLU izsola “Četrus baltus kreklus” 4

Pa vienam pretendentam bija pieteikušies LLU rīkotajā trīs īpašumu izsolē. Par 200 tūkstošiem eiro tika piedāvāts iegādāties 859 kvadrātmetru ēku un 3138 kvadrātmetru zemesgabalu Jelgavā, Lielajā ielā 19a, kur atrodas naktsklubs “Četri balti krekli”.

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 21. septembra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jelgavnieks

vieta un ēka ka to uzfrišinās atrodas lieliskā vietā kādreiz slavenais lustūzis Mobile tak bij labi iecienīts kamdēļ tur neizveidot nelielu kinoteātri ar mazu kafeinīciņu pilsētā kinoteātrītis būtu nepieciešams pilsētas iedzīvotāji sen vēlas ko tādu kino Zemgale Jelgava lai paliek vēsturei šī vieta būtu teicama tādam veidolam pilsētā arlabu slavu apveltītais Blūmaņu ģimenei piederošais bistro Driksas ielā tējas namiņš pils salā varētu esošajam piebiedrot arī šo ēku un zinot šīs uzņēmīgās ģimenes jau radīto šī ēka varētu būt pa krāšņu iecienītu vietu pilsētniekiem pilsētas viesiem

pirms 4 gadiem, 2017.09.21 08:42

Mārtiņš x

Kādu vēl kinoteātris? Tur atrodas viens no Jelgavas simboliem un viens no labākajiem Latvijas klubiem, kam vismaz reģionā nav līdzinieku! Tas būtu milzīgs zaudējums. Ideālā gadījumā kreklu īpašniekam būtu jānopērk telpas, citiem tur nevajadzētu jaukties, jo citādāk tiešām var gadīties nepatīkamas situācijas, kad uzņēmuma īpašnieks ir vai nu uzpūstas piespiedu nomas ķīlnieks vai ļaunākajā gadījumā ir spiests pārtraukt biznesu. Ceru, ka tiešām telpas nenopirks kāds, kam tur ir citi plāni. Arī rodas jautājumi, kāpēc tieši šobrīd pašvaldība šo īpašumu pārdod?

pirms 4 gadiem, 2017.09.21 19:17

zigis

Diez vai pa 200 tu dabūtu. Tā visticamāk ir izsoles sākumcena

pirms 4 gadiem, 2017.09.22 07:12

Vietējās ziņas