Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU izstrādājusi jaunu mājas lapu, izmantojot Kembridžas, Oksfordas un citu augstskolu pieredzi 5

«Lai veiksmīgāk informētu par universitātes notikumiem un ikvienam padarītu patīkamāku informācijas pārlūkošanu, izstrādāta jauna universitātes mājas lapas versija, kas nomainīs 2009.gada sākumā radīto versiju,» informē augstskola.

Veidojot lapas dizainu, ņemta vērā daudzu pasaulē zināmu – Kembridžas, Oksfordas, Čikāgas, Hārvardas, Makgila un citu universitāšu – augstākās izglītības iestāžu pieredze mājas lapu izstrādē un strukturēšanā.Lai vairotu mērķauditorijas informētību par notikumiem universitātē un augstākajā izglītībā, pirmās lapas centrālajā daļā interaktīvā veidā apskatāmas piecas aktualitātes, savukārt zem tām – jaunākās ziņas un tuvākie notikumi.Jaunajā lapā uzsvars likts uz pārskatāmību. Bagātīgajai informācijai par universitāti turpmāk varēs piekļūt no lapas kreisās malas izvēlnes. «Jāpiezīmē, ka lapas struktūra, pateicoties jaunajam dizainam, tuvākajās nedēļās tiks ievērojami sazarota, ļaujot vēlamo informāciju atrast iespējami ātri un intuitīvi,» sola mājas lapas izstrādātāji.Vairojot piederības sajūtu, lapas augšpusē vienmēr atradīsies universitātes simbolika – zīmīgo trīs krāsu josla un logo ar LLU devīzi «Proventus Pro Patria», kas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē «Tēvzemes izaugsmei».«Nomainīt veco lapu pret jauno diemžēl nav iespējams vienas nakts laikā, tādēļ mēs – mājas lapas veidotāji – aicinām uz sapratni un kopīgu iesaistīšanos iespējamo kļūdu labošanā. Jūsu ērtībai lapas labajā malā atrodama anketa atsauksmēm, ierosinājumiem un problēmu pieteikšanai, ko lūdzam izmantot, lai mūsu ikdienas palīgu un LLU tēla veidotāju padarītu iespējami pilnīgu,» uzsver LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centra (SAKC) ziņu redaktors Aigars Ieviņš.Jauno LLU mājas lapu izstrādājuši LLU SAKC un LLU Informācijas sistēmu daļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Kaza-johaidī

Tu acīmredzot spried pēc sevis-aizej labāk uzlāpīties,pļēgurs tāds.

pirms 8 gadiem, 2012.08.20 10:33

Julian Asange

Abdulmuslimovam arī LLU diploms. Lēts kantoris tā Jūsu Kohoznieku skola.

pirms 8 gadiem, 2012.08.19 20:32

to johaidi

Jūs reāli apvainojat tos, kuri tādi nav. Un tādu ir lielākā daļa. Latvijas eksports un IKP pašlaik - tas ir tieši LLU absolventu nopelns!

pirms 8 gadiem, 2012.08.18 19:36

johaidi

Priekš kam tai dzērāju un žuliku augstskolai vispār mājas lapa . Tāpat zināms , ka akadēmija ir pāķu skola , kur iemāca tikai zagt un šņbabi dzert . Spilgtākie eksemplāri - Šķēle , Kalvītis , Caune , Nafig spešals , Rāviņš........

pirms 8 gadiem, 2012.08.18 18:50

Vietējās ziņas