Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU jubilejas gadā izsludina fotokonkursu

Sagaidot Latvijas Lauksaimniecības universitātes 70 gadu jubileju, augstskolas Sabiedrisko attiecību daļa izsludina fotogrāfiju konkursu «Latvijas Lauksaimniecības universitātes 70».

Kā vēsta LLU portālā publicētā informācija, konkursā var piedalīties visi interesenti, iesniedzot līdz desmit fotogrāfijām, kas var būt krāsainas vai melnbaltas, viena vai vairākas fotogrāfijas - fotoreportāžā un sērijā. Konkursa darbus varēs iesniegt no 15.septembra līdz 9.oktobrim LLU Sabiedrisko attiecību daļā, Jelgavas pils 175.telpā darba dienās no pulksten 9 līdz 11. Iesniegto darbu māksliniecisko oriģinalitāti, vēsturisko vērtību, tehniskā izpildījuma kvalitāti un fotogrāfa individuālo redzējumu vērtēs konkursa komisija piecu cilvēku sastāvā.Labāko fotogrāfiju izstādes atklāšana LLU aulas foajē notiks 27.oktobrī un ilgs līdz 27.novembrim. Konkursa uzvarētājus apbalvos LLU 70 gadu jubilejai veltīto pasākumu laikā.Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems ielūgumu divām personām uz Ziemassvētku balli Jelgavas pilī, savukārt interesantāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas un ekskluzīvu iespēju fotografēt pils un augstskolas netipiskās vietas.Konkursa mērķis ir atspoguļot augstskolas vēsturi, izaugsmi un veicināt tās vārda atpazīstamību sabiedrībā, parādot universitāti, tās fakultātes, institūtus, studiju procesu, apkārtējo vidi ikdienā un svētkos 70 gadu griezumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas