Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU notiks Latvijas matemātikas konference

Piektdien sestdien Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notiks Latvijas devītā matemātikas konference, ko organizē LLU Informācijas tehnoloģiju fakultātes Matemātikas katedra sadarbībā ar Latvijas Matemātikas biedrību un Latvijas Universitāti (LU).

Paredzēts, ka šogad konferencē piedalīsies pavisam 58 matemātiķi no LU, Rīgas Tehniskās universitātes, LLU, Daugavpils Universitātes, Liepājas Universitātes, Rēzeknes un Ventspils Augstskolas , kā arī no Latvijas Cietvielu fizikas un organiskās sintēzes institūta.Pārstāvēts būs arī Fraunhofera Tehno un lietišķās matemātikas institūts (Vācija), Bātas Universitāte (Lielbritānija) un  Londonas Impērijas koledža (Lielbritānija), kurās strādā arī latviešu matemātiķi, informē LLU preses sekretārs Juris Kālis.Konferencē darbs norisināsies vairākās sekcijās: Skaitliskā analīze un matemātiskā modelēšana, Diferenču vienādojumi un to lietojumi, Skaitliskā analīze, Matemātiskā modelēšana, Matemātiskā statistika, Diskrētā matemātika, Matemātikas didaktika un citās. Piektdien, pēc ierašanās Jelgavā, konferences dalībnieki Jelgavas pilī apmeklēs LLU Agronomisko analīžu un Biosistēmu laboratoriju, pils muzeju un Kurzemes hercogu kapenes, kā arī dosies ekskursijā uz «AMO Plant». Konferences atklāšana LLU notiks piektdien pulksten 13.30.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas