Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU sākas studentu uzņemšana 2

Piektdien, 17.jūlijā, LLU durvis vērs jauno studentu uzņemšanai pilna un nepilna laika pamatstudiju un maģistra studiju programmās, kas ilgs divas nedēļas un noslēgsies 31.jūlijā ar Uzņemšanas nakti Jelgavas pilī.

Kā informē LLU Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Evita Straumīte, komisija 49 cilvēku sastāvā ir gatava sākt darbu un pieņemt pieteikumus studijām, kā arī konsultēt neskaidrajos jautājumos saistībā ar studiju uzsākšanu LLU.E.Straumīte atgādina - lai iesniegtu dokumentus pamatstudijās LLU, reflektantam līdzi jābūt derīgai pasei, vidējās izglītības diplomam/atestātam un sekmju izrakstam, CE sertifikātiem, medicīniskajai izziņai un divām fotokartītēm (3x4 cm). Ja reflektants mainījis vārdu vai uzvārdu - tā maiņu apliecinošam dokumentam.Lai iesniegtu dokumentus maģistrantūrā, reflektantam jābūt līdzi pasei, diplomam un tā pielikumiem par augstākās izglītības iegūšanu, fotokartītēm un vārda vai uzvārda maiņu apliecinošam dokumentam, ja tas nepieciešams. Pieteikumus studijām LLU Uzņemšanas komisija pieņems no reflektantiem, kuriem ir CE sertifikāts latviešu valodā un svešvalodā A, B, C, D, E līmenī un diploms par vidējās izglītības iegūšanu, kurā neviena gada atzīme nav zemāka par 4 ballēm. Ja kāda gada atzīme diplomā ir zem 4 ballēm, LLU iespējams kārtot iestājpārbaudījumus matemātikā, fizikā, ķīmijā, bioloģijā, ģeogrāfijā un vēsturē, lai aizstātu nesekmīgo atzīmi. Nesekmīgā vērtējuma aizstāšana iespējama arī ar sekmīgi nokārtotu CE.Iesniegums studijām vienā studiju programmā maksā 15 latus, katrā nākamajā - 10 latu. Ja jākārto eksāmens LLU (piemēram, Ainavu arhitektūrā un plānošanā - zīmēšanas eksāmens), par to jāmaksā 10 latu.Uzņemšanas laikā ieeja Jelgavas pilī organizēta no Lielupes puses un lai reflektanti neapmaldītos pils gaiteņos, būs izvietotas speciālas norādes. LLU mājas lapā ir iespēja iepazīties ar virtuālo ekskursiju un «ceļu» kā nonākt līdz izvēlētās fakultātes uzņemšanas komisijai, kas strādās aulā un Sudraba zālē. Ierodoties LLU galvenajā mītnē Jelgavas pilī, reflektantam jādodas uz aulu, kur jāaizpilda pieteikums un jāuzrāda dokumenti pie izvēlētās fakultātes uzņemšanas komisijas, pēc tam jādodas uz Sudraba zāli - jāsamaksā par iesniegumu un jāreģistrē savs pieteikums pie jebkura no datorspeciālistiem.Aulas foajē arī iespējams nokopēt nepieciešamos dokumentus, kā arī uzzināt kopējo iesniegumu skaitu pa fakultātēm.LLU Uzņemšanas komisijas strādās darba dienās no pulksten 9 līdz 16, sestdienās - 18.un 25.jūlijā no pulksten 10 līdz 14.Saspringtā jauno studentu uzņemšana noslēgsies ar Uzņemšanas nakti 31.jūlijā, kad dokumentus reģistrācijai studijām varēs iesniegt gan no pulksten 9 līdz 16, gan no 18 līdz 24, kad vienlaikus svētku gaisotnē būs iespējams sajust Jelgavas pils īpašo auru un ļauties mūzikas valdzinājumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

31. jūlijā no 9.00-16.00 un 18.00-24.00 (tekstā ir kļūda, ka no 22-24)

pirms 11 gadiem, 2009.07.17 12:43

Vietējās ziņas