Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU studente - pretī karalienes kronim

No 17. līdz 22.aprīlim Minskā (Baltkrievija), notiks talantu un skatuviskās meistarības konkurss «Pavasara karaliene» («Koroleva Vesna 2009»). Šogad tajā mūsu valsti pārstāvēs Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studente Māra Zepa, kas pērn Jelgavā notikušajā «Latvijas Pavasara Karaliene 2008» sarīkojumā ieguva 1.vicemis titulu.

Māra ir 23 gadus veca jauniete no Varakļāniem, bet pašlaik studē LLU Ekonomikas fakultātē, kā arī aktīvi darbojas Jelgavas Studentu teātrī. Konkursā viņa uzstāsies ar čigānietes deju - to pašu, ko piedaloties pirmo reizi, bet šoreiz tā būs uzlabota un papildināta. Jau pašlaik notiek cītīga gatavošanās.«Kad uzzināju par iespēju piedalīties, uzreiz piekritu. Man patīk šāda veida pasākumi un azarts. Cerams, tur būs patīkami cilvēki, ar kuriem iepazīties, gūt jaunu pieredzi konkursā,» teic studente, kas ik pēc kāda laika mēdz pārdomāt lietas, kas notikušas, un izvērtēt, ko būtu darījusi citādi.«Tāpēc nesen biju domājusi par šo konkursu, atliek vien piedalīties,» tā jauniete. Māra atklāj, ka pašlaik satraukuma neesot, bet tas noteikti parādīsies īsi pirms konkursa fināla.«Pavasara karaliene» ir iespēja talantīgām studentēm sevi pierādīt un parādīt, jo šeit meitenes netiek vērtētas pēc skaistumkonkursu principiem. Galvenais uzsvars tiek likts uz talantu un spēju organiski «apdzīvot» skatuvi. Žūrija vērtēs dalībnieču kustības, viņu atbildes uz pasākuma vadītāju jautājumiem, iemaņas lietišķajā etiķetē, kā arī intelektuālās spējas un talantus. Tāpat meitenes veiks uznācienus dizaineru, kāzu un vakartērpos.Konkursa «Latvijas Pavasara karaliene 2008» rīkotāja Latvijā Anita Baltrūna vērtē, ka šis pasākums ir lieliska iespēja parādīt sevi, savus talantus, un aktiermeistarību plašākai publikai. Viņa piebilst, ka konkurence parasti ir diezgan spēcīga.Latvijā konkurss noticis tikai vienu reizi - mūsu pilsētā. Savukārt uz Baltkrieviju pērn devās rīdziniece Anita Magazniece no Rīgas Tehniskās universitātes, kur viņa ieguva titulu «Mis Personība 2008».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas