Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU Tehniskās fakultātes studenti rada jaunu prakses vietu pašu izveidotā autoservisā 7

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Tehniskās fakultātes (TF) Studentu pašpārvaldes aktīvisti, apvienojot pieredzes krāšanu ar uzņēmējdarbību, Jelgavā ir izveidojuši jaunu autoservisu - «Mehu serviss».

Biedrības «Tehniskās fakultātes studentu pašpārvalde» valdes loceklis Jānis Kuķis aģentūru LETA informēja, ka jaunā autoservisa svinīgā atklāšana notiks 13.jūnijā plkst.9 LLU Ražošanas apmācības centrā Jelgavā, Paula Lejiņa ielā 2.Sākotnēji servisā būs pieejams standarta piedāvājums - eļļas un riepu maiņa, dzinēja un ritošās daļas remonts, kā arī savirzes regulēšana, taču ar laiku pakalpojumu klāsts tiks paplašināts un klienti varēs saņemt arī citus pakalpojumus, tostarp auto mazgāšanu, skaidroja Kuķis.«Tiesa, šis būs ne vien autoserviss, bet arī dažādu tehnisko lietu serviss. LLU Tehniskās fakultātes studenti pieredzējušu ekspertu uzraudzībā palīdzēs izveidot, sametināt un apstrādāt dažādus klientam nepieciešamus tehniskus izstrādājumus,» pauda Kuķis.Pirmais šāds «Mehu servisa» darbiņš jau sākts, un sadarbībā ar LLU Studentu pašpārvaldi tiek plānotas velosipēdu novietnes LLU dienesta viesnīcās.Kuķis skaidroja, ka šī servisa galvenais mērķis ir studējošos ievadīt nopietnā darbā, apvienot viņus vienā vidē ar mācībspēkiem, kā arī radīt iespēju papildus praksei arī «piepelnīties».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

mehs

Pilnīgi piekrītu.

Tā kā mūsu valstī pieņemts likums, ka 6 mēnešus pirms vēlēšanām ailziegts reklamēties un vēl visādi citādi politiski parādīties, tad Mehu serviss tiek ņemts kā "slēptā" reklāma Kuķim, lai balstiņas vāktu :) :) :)
Hā... hā... pēkšņi pēdējo mēnešu laikā parādās rakstiņi avīzītēs, žurnāliņos par sevi, par kingu...:))
Kas cits sunim asti cels...!!!
Bezmaksas reklāma...:)
Mehu kings atradies! Nebūtu jau žēl, ja cilvēks būtu tīrs un godīgs. Bet šoreiz pārvērtē sevi un savs spējas šis kings.

pirms 7 gadiem, 2013.02.26 17:49

una

Labdien,esmu šokēta cik gan pozitīvas atsauksmes ir par Jāni Kuķi,personīgi viņu pazīstu.
Kretīnelis,melis un mahinators viņš ir.
Mans nu jau bijušais puisis mācījās kopā ar viņu tapec zinu vinju ka raibu suni.........
Īstenibā skumji ka tāds netīrs cilvēks neskatoties uz saviem nesmukajiem darbiem nekaunas kandidēt vēlēšanās 1.jūnijā...........
Viela pārdomām......,vai zinām patiesību par tiem,par kuriem balsosim jeb tikai to ko vini vēlas lai vēlētāji domātu..........

una k

pirms 7 gadiem, 2013.02.26 17:41

mehs

Kā tad! Gudri raksta muļķīgus komentārus tikai tie, kas nezin, kas tur īstenībā notiek. Viens Kuķis zem LLU uztaisījis sev labu peļņas vietu, nevis servisu, kur 10 studentiem prakeses vietas tiekot nodrošinātas, cik gudri tas āksts muld, lai visiem ausis un acis "aizmālētu". Esmu pārliecināts, ka VIDam šī būtu interesanta vietiņa, ko papētīt, un arī Darba inspekcijai. Reāli tur šobrīd ir tikai 1 neklātienes students, pārējiem piesola algas, bet kad jāsamaksā, tad meklē iemeslus, lai nebūtu jāmaksā, tad izvairās no atbildības, slēpjas pa krūmiem un aiz citu mugurām. Tas mīkstmiesis vēl pašvaldības vēlēšanās taisās balotēties. Lai gan tādi jau visi valdībās satupuši. Mehu serviss ir vienīgi naudas apmazgāšanas kantoris ar mērķi- Kuķim kredītus nomaksāt, patērēt pasūtītāju naudas!
Cerams, ka drīz vien jelgavniekiem un citiem viņa pielūdzējiem atvērsies acis, un redzēs, kas notiek īstenībā. Diez vai pēc vēlēšanām viņš pret jums būs tikpat balts un pūkains.

pirms 7 gadiem, 2013.02.26 17:27

Es esmu laimīgs,jo vienīgais ,kas man pieder-tā ir tēva vecā pufaika,ko viņš vilka mugurā,kolhoza govis gamot,un vecāsmātes pastalas.

pirms 8 gadiem, 2012.06.09 09:09

Eh

Sen bij laiks! Vēl jau putriķi varētu savā jomā izveidot personīgo prakses vietu - kafeijnīcu, hotelīti. Redz, vajag tikai uzņemties iniciatīvu! :)
Lai viss izdodas!

pirms 8 gadiem, 2012.06.08 19:41

Nemehs

Malacis! Prieks par puisi. Lai veiksmīga servisa darbība.

pirms 8 gadiem, 2012.06.08 18:45

Vietējās ziņas