Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU Ziemassvētku tirdziņam pieteikušies 35 tirgotāji

9.decembrī no pulksten 12 līdz 17 Jelgavas pils Sudraba zālē notiks pirmais LLU Ziemassvētku tirdziņš, kurā savus darinājumus izstādīs un pārdos LLU darbinieki, studenti un absolventi.

Pasākuma idejas autore un organizatore, bijusī LLU Studentu pašpārvaldes vadītāja Lelde Birkava informē, ka tirdziņam ir necerēti liela atsaucība no potenciālo tirgotāju puses, kas pilnībā apgāza priekšstatu, ka pasniedzēji un darbinieki negribēs nodarboties ar pārdošanu. Tirdziņam pieteikušies 35 tirgotāji, skaitliski visvairāk no Sociālo zinātņu fakultātes (SZF). Ideja šāda veida tirdziņam radās SZF dekanāta galvenajām speciālistēm Ingai Birkavai, kas brīvajā laikā kopā ar Leldi veido apsveikumu kartiņas, adventes vainagus un linu auduma maisiņus un Ligitai Sviklei, kas nodarbojas ar dekoratīvo puķu tamborēšanu.«Apkārt valdošā krīze veicinājusi cilvēku aizraušanos ar dažādiem rokdarbiem. Īpaši aktuāla nodarbe ir pērļošana un dažādu rotu izgatavošanu. LLU tirdziņš ir lieliska iespēja parādīt savus talantus citiem, kā arī nedaudz nopelnīt un dāvināt svētku sajūtu saviem kolēģiem,» skaidro L.Birkava.Tirdziņā varēs iegādāties dažādas rotas, adventes vainagus, kartiņas, vaska izstrādājumus, eglīšu rotājumus, piparkūkas, medu un citas interesantas un neatkārtojamas dāvaniņas sev tuvajiem un mīļajiem Ziemassvētkos. Pasākuma organizatore sola, ka cenas tirdziņā būs krietni vien zemākas nekā līdzīgos tirdziņos Rīgā: «Ceru, ka tikpat liela atsaucība kā no tirgotājiem, gaidāma arī no potenciālo pircēju puses, kas pasākumā varēs ne tikai iegādāties dāvaniņas, bet arī nobaudīt karsto Ziemassvētku dzērienu, piparkūkas un baudīt muzikālus priekšnesumus ar dziesmām un skaņdarbiem, sadarbībā ar LLU vokālo ansambli «Riti». «Ja viss izdosies, tad šādu tirdziņu noteikti rīkosim arī nākamgad,» apņemas L.Birkava.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas