"Lokdauna" laikā mainīts darbalaiks 29 "Latvijas pasta" nodaļās

Īpaši stingro ierobežojumu laikā līdz 15.novembrim 29 VAS "Latvijas pasts" nodaļās būs mainīts darbalaiks, pavēstīja uzņēmumā.

Pasta nodaļu darbalaiks tiks mainīts Rīgā, Mārupē, Katlakalnā, Garkalnē, Bauskā, Skaistkalnē, Ķegumā, Ogrē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Jelgavā, Tukumā un Liepājā. 

Precīzs pasta nodaļu saraksts ar mainīto darbalaiku pieejams "Latvijas pasta" mājaslapā.


Uzņēmums turpina vērtēt pasta nodaļu darbības un sūtījumu piegādes turpmāku optimālu nodrošināšanu, ņemot vērā ārkārtējo situāciju.

“Latvijas pasts”, atbilstoši Ministru kabineta lēmumam, turpina sniegt pakalpojumus visiem Latvijas iedzīvotājiem: pasta pakalpojumu sniegšanas vietās klientiem nav jāuzrāda sadarbspējīgs sertifikāts, taču ir nosacījumi, kas jāievēro, apmeklējot pasta nodaļu – obligāti jālieto sejas maska un jāievēro divu metru distance, bet pasta nodaļu nav ļauts apmeklēt pasta nodaļu klientiem ar elpceļu saslimšanas simptomiem.


Lai nebūtu jāuzkavējas pasta nodaļā, ”Latvijas pasts” aicina maksimāli izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu. Attālināti pieteikties pakalpojumiem iespējams 86 lielākajās un noslogotākajās pasta nodaļās visā Latvijā; šo nodaļu saraksts pieejams te.

Jau vēstīts, ka no ceturtdienas līdz 15.novembrim īpaši stingro Covid-19 ierobežojumu jeb stingrā "lokdauna" laikā klātienes saimniecisko pakalpojumu sniegšanas vietas un pirmās nepieciešamības preču tirdzniecības vietas darbu varēs sākt ne ātrāk kā plkst.6 un beigt ne vēlāk kā plkst.19.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3200 darbinieku.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas