LPP/LC Lily sarakstā tomēr neiekļauj 4

Izvērtējot kandidātus Jelgavas domes vēlēšanām, LPP/LC valde tomēr nav sarakstā iekļāvusi dziedātāju Lily (Linda Kalniņa), atsaucoties uz partijas ģenerālsekretāra Vitālija Aizbalta sniegto informāciju, ziņo diena.lv.

LPP/LC Jelgavas saraksta līderis Dainis Liepiņš norādījis, ka dziedātāja ir partijas biedre un tāpat aktīvi piedalīšoties vēlēšanu kampaņā Jelgavā. Jāatgādina, ka nesen LTV raidījums «De facto» nelielā intervijā ar Lily iztaujāja viņu par pašvaldības darbu, un saruna parādīja dziedātājas pieticīgās zināšanas par to.«Lily ir laba māksliniece, bet mums vajag labu pašvaldības politiķi,» norādīja V.Aizbalts.Vienlaikus viņš atzinīgi izteicās par citu mākslinieku - grupas «Baltie lāči» mūziķi Andri Baltaci, kurš ar pirmo numuru kandidēs uz deputāta vietu Rēzeknes novadā. LPP/LC ģenerālsekretārs uzsvēra, ka par A.Baltača kompetenci pašvaldības darbā šaubu nevarētu būt, jo viņš esot strādājis ar nopietniem projektiem kā uzņēmējs. Jāpiebilst, ka A.Baltacis ir ne tikai pieņēmis piedāvājumu kandidēt vēlēšanās, bet arī pretendēt uz mēra amatu. «Es pats to vēlējos darīt. Mūzika ir mans hobijs, bet es vēlos savu darbu ieguldīt novada attīstībā,» pavēstīja kandidāts.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kakaaa

nez cik neapteestam ir jaabuut cilveekam, lai balsotu par visaadaam astonjkaaju modifikaacijaam?
cilveekiem laikam galiigi atminjas nav un tie ir gatavi lekt uz graabeklja nepaartraukti.

pirms 11 gadiem, 2009.04.13 12:09

xxl

Teišām, - nabaga meitene... Būtu labāk mācījusies un netaisītu sev kaunu ar tādām intervijām! Lai gan nav jau vairs tik maza.

pirms 11 gadiem, 2009.04.13 09:09

Abrhams

Paldies Dievam,tam kungam.Vismaz meitene varēs dzīvot normālu dzīvi, neviens vairs nesunīsies...

pirms 11 gadiem, 2009.04.12 00:48

to guntis

Nebalso Gunti, jo ir ļoti daudzi, kas balsos!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.11 17:56

Vietējās ziņas