Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācībspēks no Šveices šonedēļ izglīto LLU studentus

Šonedēļ LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) studentiem ir iespēja noklausīties nozares profesionāļa un pētnieka Detleva Remi lekcijas par ieņēmumu vadības principiem un to izmantošanu dažādās viesmīlības jomās.

D.Remi (Detlev Remy) strādā vienā no Šveices vadošajām augstskolām viesnīcu un restorānu vadības jomā, ir daudz pētījis ar ieņēmumu vadību saistītos jautājumus, informē PTF Uztura katedras docente Ingrīda Millere.Ieņēmumu vadības nozīmi viesmīlības jomā lektors studentiem skaidroja, izmantojot piemēru no uzņēmējdarbības prakses: «Ja automašīnu neizdevās pārdot šodien, to varēs izdarīt arī rīt un parīt, taču, ja viesnīcu istabas un restorānu zāles ir tukšas, ienākumi no tām tajā dienā ir zuduši.»Viņa vadītajās lekcijās PTF studiju programmas «Ēdināšana un viesnīcu uzņēmējdarbība» 4.kursa studenti varēs izprast, kā ieņēmumu vadības principi darbojas praksē, kā plānot ieņēmumus un kas šo plānošanas procesu kavē vai virza, pārliecināti augstskolas pārstāvji.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas