Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācītāja Rēdmaņa vietā nāk Gusevs

Ar aplausiem Sv.Annas baznīcā sapulcējušies pilsētas garīdzniecības, pašvaldības un pašu draudzes dalībnieki pieņēma ziņu, ka virsvaldes aicinājumu šeit kalpot pieņēmis prāvests Aivars Gusevs.

Viņš aicināts šajā amatā nomainīt mācītāju Tāli Rēdmani, kurš, kā iepriekš rakstīja arī «Ziņas», uz pieciem gadiem noslēdzis līgumu kalpošanai, veidojot latviešu luterāņu draudzes Vācijā un kurš trešdien baznīcā atvadījās no draudzes un Jelgavas.Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers pasākumā stāstīja, ka, meklējot jaunu mācītāju, aptaujājis šī amata pārstāvjus visā Latvijā, līdz beidzot vajadzīgo atradis Daugavpilī. A.Gusevs atbildēja, jokojot latgaliešu dialektā: «Ja jums, čivļiem, mācītāja nav, nu tad es iešu. Jelgava man gluži sveša nav. Turklāt piecus gadus esmu studējis aktiermeistarību pie Lūcijas Ņefedovas.» Vēlāk viņš «Ziņām» nopietni piebilda, ka ir zināmas bažas un uztraukums, vai pēc iecienītā T.Rēdmaņa draudzē tiks pieņemts. Plānots, ka mācītājs kalpošanu Jelgavā sāks Pirmajā adventē.A.Gusevs dzimis 1964.gadā Jaunjelgavā, ordinēts 2000.gadā. Līdz šim kalpojis par Daugavpils iecirkņa prāvestu. Precējies, ģimenē divi bērni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas